آپارتمان‎ رهن کامل دربازار اجاره افزایش یافت

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

آپارتمان‎ رهن کامل که این روز ها و با آغاز مرداد ماه امسال به بازار اجاره عرضه شده‎اند تا حدودی بیشتر شده است. در پی این رویداد، تعداد قرارداد آپارتمان‎ رهن کامل نیز در این بازار با افزایشی چشمگیر رو به رو شده‎است .

بیشتر بخوانید:

آپارتمان رهن کامل در منطقه ۴

آپارتمان رهن کامل

به گزارش مجله دلتا به نقل از دنیای اقتصاد، التهاب در بازار اجاره آپارتمان طی تیرماه گذشته که به گفته برخی از کارشناسان حتی از التهاب قیمت‎ها در بازار مسکن نیز بیشتر بوده، سبب شده‎است بسیاری از مستاجران، از پیدا کردن آپارتمان اجاره‎ای که با بودجه آن‎ها متناسب باشد ناتوان باشند.

با آغاز فصل تابستان تعداد آگهی‎های اجاره خانه و آپارتمان دربازار مسکن افزایشی قابل توجه داشته است.در عین حال، از آنجا که عمده آپارتمان‌های اجاره‎ای با قیمت‎های بیش از حد انتظار اجاره‎نشین‎ها آگهی شده بود، در واقع آن‎ها را با چالش مالی جدی روبه ‌رو کرد.

عرضه آپارتمان‎ اجاره‎ای با قیمت‎های بسیار زیاد

بررسی‎های میدانی از اوضاع بازار اجاره نشان می‌دهد بسیاری از آپارتمان‌های اجاره‎ای که با قیمت‌های بسیار زیاد به بازار عرضه شده، در تیر ماه گذشته یا با تعدیل قیمت اجاره داده شده یا اینکه به‌ عنوان فایل راکد در بازار باقی مانده‎اند.

در نتیجه موجران به این باور رسیده‎اند که قیمت‌های پیشنهادی رهن و اجاره ملکشان را در دومین ماه تابستان تا حدودی تعدیل کنند تا فرصت طلایی فصل جابجایی‎ها ملکی را از دست ندهند.

تعدیل اجاره‎بهای پیشنهادی موجران

بنابراین گزارش، در جریان تعدیل نسبی اجاره‌بهای پیشنهادی موجران، تعداد خانه و آپارتمان‎های مسکونی ‌عرضه شده بصورت رهن کامل نیز افزایشی به نسبت مطلوب یافته‎است.

در اکثر آگهی‎های  واحد های مسکونی  اجاره‎ای عنوان «قابل تبدیل» آگهی شده‌است، این به آن معنا است که موجران هم آمادگی خود را برای دریافت پول نقد و احتمالا سرمایه‌گذاری در بازارهای گوناگون اعلام کرده‎اند و هم از اینکه درآمد مستمر ماهانه در قالب اجاره‌بها داشته باشند، استقبال می‌کنند.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

عوارض کمبود منیزیم در بدن

یکی از املاح مورد نیاز هر سلول از بدن ما، منیزیم است. منیزیم در بسیاری از غذاها به مقدار ف…