دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

۳ منطقه قیمت ‌مناسب جنوب تهران

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در شرایط کنونی بازار مسکن و کاهش عرضه آپارتمان نوساز در گروه‌های کوچک‌متراژ و نقلی، مناطق 10،9 و 11 مناطق مناسب برای جست‌وجوی این نوع آپارتمان‌ها است.
آپارتمان ‌های نقلی و ارزان

آپارتمان ‌های نقلی و ارزان در سه منطقه پایتخت

مناطق ۹ تا ۱۱ شهر تهران با توجه به قیمت نسبتا مناسب مسکن و در عین حال میزان عرضه قابل قبول آپارتمان ‌های نقلی و ارزان در گروه‌های سنی مختلف را می‌توان به‌عنوان نواحی مناسب جست‌وجوی خانه اولی‌ ها در بازار کنونی معرفی کرد.

به گزارش مجله دلتا مناطق ۹ و ۱۰ در زمره پرجمعیت‌ترین مناطق شهر تهران قابل دسته‌بندی است که غلبه بافت مسکونی در آنها مشهود است و از همین رو مورد رجوع بسیاری از متقاضیان مسکن با بودجه نسبتا پایین است. در شرایط فعلی که بسیاری از سازنده‌ها از عرضه واحدهای نوساز به خصوص در گروه آپارتمان‌های کوچک‌متراژ و نقلی خودداری می‌کنند و انتظارات تورمی مانع از تصمیم جدی آنها برای فروش شده است، در مناطق مذکور و نیز منطقه ۱۱ در مجاورت این دو که ترکیبی از بافت مسکونی و کاربری‌ها و راسته‌‌های متنوع کسب و کار را در خود جای داده است، آپارتمان نوساز و نقلی برای خرید قابل جست و جو است. البته تعداد آپارتمان‌های میانسال و کهنه‌ساز به مراتب از آپارتمان‌های نوساز و کلیدنخورده بیشتر است اما برای کسانی که به قصد سکونت یا هر انگیزه دیگری اصرار به خرید نوساز دارند، این مناطق گزینه‌های مختلفی به آنها عرضه می‌کند.

از طرفی در اغلب محله‌های این سه منطقه قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان‌های موجود در محدوده مترمربعی ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان بوده و این یعنی پیدا کردن آپارتمان‌های ۵۰۰ تا ۸۰۰ میلیون تومانی که با استطاعت خانه اولی‌ها هماهنگی بیشتری دارد، در این مناطق به سادگی میسر است.

در جدول زیر جدیدترین آگهی آپارتمان ‌های نقلی و ارزان در مناطق ۱۰،۹ و ۱۱ تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت-آپارتمان

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “خبر تازه برای مستاجران؛ موجران کوتاه آمدند!” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

تهیه املت ۴۰ ثانیه ای

این املت ۴۰ ثانیه‌ای را حتما یاد بگیرید

املت ۴۰ ثانیه ای یکی از سریع‌ترین املت‌ها‌ است که‌ می‌توانید به راحتی در خانه تهیه کنید. املت ۴۰ ثانیه‌ای با ‌تخم‌مرغ و پنیر دلخواه خود تهیه‌ می‌شود و می‌توانید با کمی پیازچه آن را تزیین کنید.

تبلیغات

جدیدترین مطالب