۵ اشتباه در پوشیدن پیراهن مردانه

۰
5
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مطمئنیم شما هم با ما موافق هستید که پیراهن مردانه به عنوان ضروری‌ترین انواع لباس مردانه به شمار می‌آید.
پیراهن مردانه

اشتباهات پوشیدن پیراهن مردانه

احتمالا همه ما اتفاق نظر داریم که پیراهن مردانه ، از مهم‌ترین پوشش‌هاست؛ بنابراین باید به اصول پوشیدن آن، بیش از هر لباس دیگری دقت کرد . بسیاری از آقایان در انتخاب و نحوه پوشیدن این لباس مهم اشتباهاتی را مرتکب می‌شوند. اشتباهاتی که در پوشیدن پیراهن مردانه مرتکب می‌شوید را در مجله دلتا با بخش مد و زیبایی پیگیری کنید.

 استایل مردانه

اشتباهاتی که باید در پوشیدن پیراهن مردانه جلوگیری کرد

اشتباه اول: یقه پیراهن بسیار تنگ و یا بسیار گشاد است

اگر دکمه آخر پیراهن را خود را بستید و دیدید که حداقل دو انگشت با گردن شما فاصله دارد، این یعنی یقه پیراهن گشاد است و اگر هنگام بستن دکمه احساس خفگی می‌کنید یعنی تنگ به نظر می‌رسد.

اشتباه دوم: آستین پیراهن خیلی کوتاه یا بلند است

آستین پیراهن شما نباید اینقدر کوتاه باشد که زیر آستین کت و یا ژاکت شما دیده نشود و نه اینقدر بلند که تا روی انگشتان دست شما بیاید.

لباس مردانه

اشتباه سوم: بزرگ بودن دور کمر پیراهن مردانه

اشتباه رایجی که آقایان در انتخاب پیراهن می‌کنند این است که وقتی پیراهن را داخل شلوار قرار می‌دهند اطراف آن پف می‌کند که می‌تواند به خاطر گشاد بودن پیراهن باشد که بهتر است پیراهن‌های اسلیم فیت را جایگزین پیراهن‌های معمول کنید. البته در صورتی که تناسب اندام دارید!

اشتباه چهارم: پیراهن بلند را روی شلوار قرار می‌دهید

دیگه مثل گذشته نیاز نیست حتما پیراهن را در شلوار بگذارید. اما باید بدانید که اگر طول پیراهن شما از وسط جیب پشت شلوار شما بلندتر است، حتما باید آن را در شلوار قرار دهید.

پیراهن

اشتباه پنجم: پیراهن کوتاه را در شلوار می‌گذارید

به نظر ما هیچ چیزی بدتر از این نیست که پیراهن شما نصفه و نیمه از شلوار خارج شده باشد. علت آن نیز کاملا واضح است کوتاه بودن طول پیراهن مردانه! بنابراین اجباری نیست اگر پیراهن شما کوتاه است آن را درون شلوار قرار دهید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر “انواع کفش ورزشی و کاربرد آن‌ها” را مطالعه کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

افتادگی پلک خود را در خانه درمان کنید

افتادگی پلک زمانی اتفاق می‌افتد که پوست اطراف چشم شادابی خود را از دست می‌دهد. افراد زیادی…