روش تشخیص آدیداس اصل

۲
8
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آدیداس، (به آلمانی: Adidas) شرکت پوشاک آلمانی است، که مقر اصلی آن، در شهر هرتسوگن آوراخ در ایالت بایرن قرار دارد.
آدیداس

آدیداس اصل یا فیک؟

شرکت آدیداس در زمینه طراحی، تولید و توزیع انواع لباس، کفش، پا افزار و کفش ورزشی، تجهیزات ورزشی، ساعت، عینک آفتابی، محصولات مراقبت‌‎های شخصی و لوازم لوکس فعالیت می‌کند.
آدیداس یک شرکت هلدینگ است و شرکت تولید پوشاک ورزشی ریبوک، شرکت لوازم گلف تیلورمید و شرکت راک پورت زیر مجموعه آن به حساب می‌آیند. آدیداس بزرگ‌ترین تولید کننده لوازم ورزشی در اروپا و دومین شرکت بزرگ تولیدی لوازم ورزشی در دنیا به شمار می‌رود. این شرکت در سال ۱۹۴۸ توسط آدولف داسلر پایه گذاری شد. وی با کمک برادرش رودولف در سال ۱۹۲۴ کار تولید کفش‌های ورزشی را آغاز کرد. رودولف پس از جدایی از برادرش، شرکت پوما را پایه‌ریزی کرد. پوشاک و کفش‌های تولیدی آدیداس با لوگوی این شرکت که سه خط موازی است، مزین شده و این نشان، به عنوان لوگوی رسمی شرکت آدیداس شناخته می‌شود. درآمد آدیداس در سال ۲۰۱۱، معادل ۱۱ میلیارد و ۳۸۰ میلیون یورو اعلام شده است. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

کفش

شکل و طرح جعبه کتانی:

دوستان دقت کنید کتانی که شما می‌خرید با توجه به مارک کتانی، جعبه کتانی نیز به همان مارک باید باشد امکان ندارد مارک کتانی آدیداس باشد در روی جعبه یک مارک دیگر ببینید. از طرفی کتانی مثل آدیداس %۱۰۰ کتانی‌های خود را همیشه در جعبه‌های آبی سه خط وارد بازار می‌کند.

کتانی

کد روی جعبه کتانی:

اغلب کتانی‌های اصل در داخل زبانه کتانی (پلاک کتانی) یک کد چند رقمی هست که این کد روی جعبه کتانی نیز درج شده است این امکان وجود ندارد شما یک کد روی کتانی و کدی متفاوت روی جعبه ببینید البته شایان ذکر است شما می‌توانید با همین کد به اصل بودن کتانی پی ببرید به این صورت که با وارد کردن کد در سایت اصلی سازنده مشخصات آن به شما نمایش داده می‌شود و می‌توانید با کتانی که گرفتید مطابقت دهید و به اصل بودن آن پی ببرید.

کفش اصل

شناخت مارک یا برند کتانی:

شما دوستان باید دقت داشته باشید وقتی کتانی که دوست دارید بخرید می‌خواهید برند آسیکس باشد باید شناخت کافی نسبت به این مارک داشته باشید از جمله طرح گرافیکی آسیکس و نحوه نوشتن متن لاتین آسیکس به عنوان مثال نوشته آسیکس اصل asics و نوشته آسیکس فیک a.sics که تفاوت دو نوشته فقط در یک نقطه است.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر “انواع کفش ورزشی و کاربرد آن‌ها” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ترفندهایی برای حفظ زیبایی در تابستان

 آرایش‌های صورت برای هر فصل می‌تواند متفاوت باشد و نکته‌هایی داشته باشد که در فصل دیگر، کا…