خانه مد و زیبایی ست مانتو رنگ سفید

ست مانتو رنگ سفید

۰
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مانتوی سفید یکی از آیتم‌های پر کاربرد و جذابی است که به دلیل خاصیت انعکاسی خوبی که دارد، در فصل‌های گرم سال، طرفداران بیشتری دارد.
مانتو رنگ سفید

ست کردن مانتو رنگ سفید

مانتو رنگ سفید بر اساس الگو، مدل دوخت و تزیینات آن می‌تواند یک مانتوی رسمی، مجلسی یا کژوال محسوب شود و بر حسب آن، در ساخت استایل‌های مختلف مورد استفاده قرار بگیرد. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.
مانتو

● ترکیب رنگ سفید با بقیه رنگ ها

رنگ مشکی یکی از مکمل های اصلی رنگ سفید و مناسب برای استایل های بهاره/پاییزه است. این رنگ را می‌توانید در انتخاب شلوار، شومیز و یا تزیینات لباستان انتخاب کنید و یا تنها در اکسسوری های اصلی استایلتان مثل کیف و ساعت، از این رنگ بهره ببرید.
یکی از ست های جذابی که تا قبل از گرم شدن هوا می‌توانید بسازید، استفاده از آیتم های یک دست مشکی است که تنها با یک مانتو یا رویی سفید تکمیل می‌شود. این ست برای موقعیت های رسمی و مهمانی ها نیز گزینه معقولی به نظر می‌رسد.

رنگ مرجانی زنده، که رنگ سال ۲۰۱۹ نیز اعلام شده است، گزینه جذابی برای ترکیب شدن با مانتوی سفید در استایل های بهاره به نظر می‌رسد. می‌توانید این رنگ را برای دامن حریر، شلوار های کمی آزاد تا زانو و یا شلوارهای قد ۹۰ استفاده کنید. همچنین روسری هایی حریر و نخی با تم رنگی مرجانی گزینه مناسبی برای تکمیل این استایل هستند.
این رنگ علاوه بر ترکیب خوبی که با رنگ سفید می‌سازد، با کالیته رنگ هایی که در ساخت اکسسوری های چرمی به کار برده می‌شود نیز سازگاری بالایی دارد.

سفید

● استایل های جدید با مانتوی جلو بسته سفید

مانتوهای کلوش جلو بسته یکی از آیتم های پرطرفدار فصل تابستان هستند. که می‌توانید با آنها استایل های دخترانه و جذابی بسازید.

اولین و راحت ترین ترکیبی که با مانتوی جلو بسته می‌توان ساخت، همراه کردن آن با یک جین راسته یا کمی آزاد است. این ترکیب یک استایل کژوال و زیبا برایتان می‌سازد که می‌توانید در دانشگاه یا محل کار نیز آن را به کار ببرید. کیف های کنفی بزرگ و اسنیکرز سفید، مکمل های این استایل تابستانه هستند.

ست بعدی که با مانتوی سفید جلوبسته می‌توانید بسازید، همراه کردن آن با شلوارهای نخی یا کنفی در رنگ های تیره مثل شتری، خاکی و خردلی است. بهتر است هر دو آیتم را کمی آزاد و اورسایز انتخاب کنید که استایل جدید تر و راحت تری بسازید.
صندل های بندی مثل تصویر زیر، مکمل خوبی برای یک استایل بهاری/تابستانه محسوب می‌شوند.

مانتوهای جلو بسته دیگری هستند که الگوی دوخت بالاتنه به شکل فیت و چسبان در نظر گرفته می‌شود و دامن لباس کلوش می‌شود. این مانتوها علاوه بر استایل های خیابان، در مهمانی ها و دورهمی های دوستانه نیز کاربردی هستند.
کافیست کفش یا صندل مجلسی مناسبی را با چند اکسسوری رنگی در کنار این مدل مانتو ترکیب کنید و یک استایل بهاره ی جذاب بسازید.

بیشتر بدانید: برای آشنایی بیشتر “چگونه لباس مجلسی تنگ را گشاد کنید” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

آستین‌های پف‌دار را به استایل‌تان اضافه کنید!

ممکن است در دید اول فکر کنید که یک آستین پف‌دار و طرح‌های پررنگ و شلوغ روی پارچه لباس جسور…