ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا اپلیکیشن مجله دلتا را دانلود کنید
خانه گزارش های ملکی تنوع در بازار آپارتمان‌های فروشی

تنوع در بازار آپارتمان‌های فروشی

۰
0
بازار فروش آپارتمان‌های مسکونی در پایتخت در مردادماه امسال با طیف متنوعی از عرضه املاک فروشی روبه‌رو شده است.
آپارتمان برای فروش

هرچند در مجموع حجم عرضه آپارتمان برای فروش در تهران در مقایسه با تابستان سال گذشته از سوی واسطه‌های ملکی به مراتب کمتر ارزیابی می‌شود، اما در عین حال میزان این عرضه به حدی است که جست‌وجوگران مصرفی بازار مسکن را تا حدودی راضی کند.

به گزارش مجله دلتا نگاهی به آگهی‌های ملکی سراسر پایتخت نشان می‌دهد که وضعیت عرضه در مناطق ۲، ۴ و ۵ تهران و نیز مناطق ارزان‌تر به‌ویژه محله‌های قیمت ‌مناسب واقع در مناطق ۷ تا ۱۴ به مراتب بهتر از سایر مناطق شهر تهران است، اما در سایر مناطق نیز دامنه آگهی‌های موجود برای جست‌وجو در گروه‌های متراژی مختلف نسبتا قابل قبول است و از هر گروه متراژی، آپارتمان‌های عرضه شده با سن بنای مختلف وجود دارد.

با وجود اینکه عرضه آپارتمان نوساز در بازار مسکن فعلی تقریبا در همه مناطق اندک است، اما این موضوع با توجه به قیمت‌های تند پیشنهادی فروش نوسازها، لطمه چندانی برای متقاضیان خرید مسکن نداشته است، چراکه آنها عملا تلاش برای یافتن آپارتمان نوساز با قیمت قابل قبول را عمدتا کنار گذاشته‌اند و از خیر خرید املاک کلید نخورده گذشته‌اند.

گفته می‌شود مشتری اصلی معدود واحدهای نوساز عرضه شده در بازار مسکن، سوداگرانی هستند که قصد فروش فوری این املاک در مدت باقی‌مانده از تابستان را دارند، هرچند طبعا در کنار این گروه همواره تقاضای مصرفی نیز از خرید آپارتمان نوساز مشروط بر اینکه قیمت پیشنهادی آن مناسب باشد، استقبال می‌کند.

در جدول زیر جدیدترین آگهی‌های آپارتمان برای فروش در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت خرید و فروش آپارتمان در تهران

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “یک سوءتفاهم درباره مالیات خانه‌های خالی” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

در بازار اجاره خانه چه خبر است؟

قواعد بازار اجاره آپارتمان‌های بزرگ‌متراژ با سایر گروه‌های متراژی قدری متفاوت است. در این …

پیشنهاد سردبیر

آگهی‌ رهن و اجاره آپارتمان تهران

ودیعه اجاره آپارتمان‌های نقلی چقدر است؟

در تازه‌ترین آپارتمان‌های عرضه شده به بازار اجاره واحدهای نقلی، تعداد آپارتمان‌هایی که با دریافت ودیعه زیر ۱۰۰ میلیون تومان اما مطالبه اجاره میلیونی از سوی موجر عرضه شده‌اند، افزایش یافته است.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر
وب سایت دلتا؛ ثبت و جستجوی هر نوع ملک