لباس‌های قرمز جذاب

۰
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
قرمز رنگی پر انرژی است که موجب افزایش ضربان قلب و گردش خون شده و میزان انرژی بدن را بالا می‌برد.
لباس‌های قرمز

قرمز یکی از رنگ‌هایی است که در دسته‌بندی رنگ‌های گرم قرار گرفته و معمولا در تابستان کاربرد زیادی دارد. این رنگ یادآور گل‌ها‎ست و حس خوبی را به فرد منتقل می‌کند. قرمز پوش‌ها اغلب بسیار برونگرا و اجتماعی هستند و می‌دانند چطور خود را در دل دیگران جا کنند. بهترین سن برای استفاده لباس های به رنگ قرمز از بیست سالگی تا ۴۵ سالگی در نظر  گرفته شده. لباس‌های قرمز مانند رنگ‌های زرد و سبز که در دسته رنگ‌های گرم قرار دارند، موجب جلب توجه بیش تر می‌شوند. استفاده از لباس با رنگ‌های گرم، سن افراد را کم‌تر نشان داده و در آن‌ها نشاط و شادابی بیش‌تری ایجاد می ‌کند. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

پوشش مناسب

استفاده لباس های قرمز رنگ در کوتاه مدت تاثیر خوبی روی اطرافیان می گذارد اما در طولانی مدت باعث ایجاد حس خستگی و در موارد شدیدتر باعث عصبانیت در افراد می شود.

قرمز قابل جور شدن با سفید، مشکی، بنفش، نارنجی و سبز است. وقتی می‌خواهید ست لباسی با رنگ قرمز بسازید، بهترین کار این است که از ترکیبات مختلف قرمز استفاده کنید، یعنی رنگ‌هایی مثل بنفش که قرمز در آن استفاده شده. ولی حواس‌تان باشد سراغ تیره و روشن قرمز برای ست کردن و ترکیب نروید.

ست کردن

حواستان باشد قرمز را با آبی و زرد ست نکنید؛ این رنگ‌ها فقط زمانی با هم هماهنگ می‌شوند که آبی به سمت بنفش و زرد به سمت نارنجی متمایل شده باشد.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی بیشتر “چگونه از لباس‌هایمان نگهداری کنیم” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

تقویت کردن مو با کره

آیا می‌دانستید که می‌توانید از کره مو استفاده کنید و موهای خود را سالم و زیباتر کنید؟ …