خانه مد و زیبایی لاغر نشان دادن بازو با این مدل لباس‌ها

لاغر نشان دادن بازو با این مدل لباس‌ها

۱
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
این مطلب برای آن دسته از خانم‌هایی که بازوهای چاق دارند، بسیار مناسب است.
لاغر نشان دادن بازوها

در لباس‌های تابستانی بیشتر از لباس آستین بلند دست‌ها در معرض دید قرار می‌گیرد و کسانی که می‌خواهند بازوهایشان کمی لاغرتر دیده شود در انتخاب بلوز تابستانی مشکل دارند. در این مطلب از لباس‌های مناسب برای لاغر نشان دادن بازوها را گردآوری نموده‌ایم. با دانستن کلک‌هایی هنگام لباس پوشیدن می‌توانید خود را لاغر نشان دهید، پس از این اصول اولیه پیروی کنید. با بخش مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

بازو

لباس‌های آستین سرخود

لباس‌های آستین سرخود دست‌ها را پهن‌تر نشان می‌دهد و خانم‌هایی با بازوهای درشت باید از پوشیدن آن اجتناب کنند. در عوض می‌توانید با پوشیدن لباس آستین سه ربع دست‌هایی لاغرتر داشته باشید.

لباس یقه قایقی

لباس یقه قایقی با پوشاندن قسمت شانه و سینه بازوها را بلندتر و باریک‌تر و بلوزهایی که قسمت شانه ها و آستین بدون درز است قسمت بالایی بدن تان را پهن تر از آن چیزی که واقعا هست نشان می‌دهد. اما برعکس لباس یقه قایقی با پوشاندن قسمت شانه و سینه، بازوها را بلندتر و باریک‌تر به نمایش می‌گذارند.

کسانی که می‌خواهند لباس دکلته یقه باز بپوشند چه کار کنند؟

این افراد باید از پوشیدن لباس یقه بازی که یقه تنگ دارند اجتناب کنند؛ چون چاق‌تر بودن بالا تنه را بیشتر در معرض دید قرار می‌دهد. در عوض لباس یقه بازی که بالا تنه چین دار همراه با تزئینات دارد کمتر بر چاقی بدن تاکید می‌شود. در اینگونه مدل‌ها لباس یقه تنگ ساده در مقابل یقه چین دارد دست‌ها را پهن‌تر نشان می‌دهد.

پوشش مناسب

ترفندهایی برای لاغر کردن بازوها در یک هفته

۱-‌ اولین قدم برای کاهش وزن کنترل کالری مصرفی و افزایش فعالیت بدنی است. از این طریق شما می‌توانید چربی موجود در ماهیچه‌های بدن خود را کاهش دهید.

۲- تحت هیچ شرایطی صبحانه‌تان را کنار نگذارید. خوردن صبحانه‌ای کامل در ابتدای روز از پرخوری شما در طول روز جلوگیری می‌کند.

۳- در روز حداقل ۸ لیوان آب بنوشید تا متابولیسم بدنتان افزایش یابد و چربی‌سوزی بیشتری داشته باشید.

۴- ماساژ دادن بازو می‌تواند به چربی‌سوزی بدن کمک کند. ماساژ دادن بازوها زیر دوش آب گرم می‌تواند در درمان سلولیت و افزایش جریان خون بسیار موثر باشد.

۵- ورزش شنا می‌تواند بیشترین تاثیر را در کوچک‌ کردن بازوان شما داشته باشد و هر سه عضله سر بازو را درگیر ‌کند. اگر سخت‌تان است که این روش را با سر انگشتان پا انجام دهید، می‌توانید در ابتدا با کمک زانو آن را انجام دهید.

۶- یکی دیگر از ورزش‌های موثر در لاغر کردن بازوها چرخاندن بازوها از کتف به حالت دایره‌وار در حالت ایستاده است. در انجام این کار باید دقت کنید که دستانتان از قسمت آرنج شکسته نشود.

۷- طناب زدن یکی از آسان‌ترین روش‌ها برای چربی‌سوزی عضلا ت بازو است. سعی کنید روزی ۱۰۰ بار طناب بزنید و هنگام انجام آن دستان خود را تکان دهید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

چگونه شلوار‌های جین را بشوییم‌؟

جین‌ها خود دارای طبقه‌بندی خاصی هستند. مسلماً جین ضخیم جنس پارچه متفاوت‌تری نسبت به جین نا…