ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی قیمت آپارتمان‌های ۷۰ تا ۱۰۰ مترمربع

قیمت آپارتمان‌های ۷۰ تا ۱۰۰ مترمربع

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تعداد متقاضیان مصرفی مسکن که در بازار حضور دارند و در حال جست‌وجو هستند، بسیار اندک است و اغلب آنها در گروه متقاضیان «تبدیل به‌احسن» قرار دارند.
آپارتمان های 70 تا 100 متر
عمده متقاضیان مصرفی تبدیل آپارتمان‌های کوچک به واحدهای دوخوابه، اغلب در میان آپارتمان های ۷۰ تا ۱۰۰ متر مربع در جست‌وجوی واحد متناسب با بودجه و سلیقه خود هستند.

به گزارش مجله دلتا با وجود اینکه در برخی از نقاط بازار مسکن، روند افزایش قیمت پیشنهادی فروش آپارتمان متوقف شده است، اما برخی از فروشنده‌ها و سازنده‌ها که عرضه‌کننده واحدهای نوساز به‌شمار می‌آیند، هنوز در حال تغییر قیمت پیشنهادی خود برای فروش هستند و این تغییرات در حالی روی می‌دهد که تقاضای خرید آپارتمان نوساز در بازار بسیار اندک است.

بررسی قیمت‌های پیشنهادی فروش آپارتمان در این گروه متراژی در تازه‌ترین آگهی‌های موجود نزد واسطه‌های ملکی نشان می‌دهد در بیش از نیمی از محله‌های مصرفی شهر تهران، روند افزایش قیمت پیشنهادی متوقف شده و قیمت‌ها تفاوت چندانی با آنچه از ۲۰ روز گذشته اعلام شده، ندارند. با این حال همچنان در گروه واحدهای نوساز و کلیدنخورده از سوی برخی از سازنده‌ها و فروشنده‌ها، اصرار برای تداوم افزایش قیمت به چشم می‌خورد.

از آنجا که روند صعودی قیمت ارز در روزهای اخیر متوقف شده و خبری از اثرپذیری بازار مسکن از جو روانی بازار ارز نیست، به‌نظر می‌رسد این گروه از فروشنده‌ها آخرین توان خود را برای بالا نگه داشتن تب قیمت در بازار مسکن به ‌کار گرفته‌اند.

در جدول زیر جدیدترین آگهی‌ آپارتمان های ۷۰ تا ۱۰۰ متر مربع در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.
آپارتمان 70 متری

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “آخرین مهلت ثبت‌نام وام اجاره” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

قلیه ماهی

قلیه ماهی جنوبی خوشمزه

قلیه ماهی یکی از خورشت‌های معروف و لذیذ جنوب کشور است. طعم و مزه قلیه ماهی به‌قدری بی‌نظیر است که اگر تابه‌حال آن را امتحان نکرده‌اید، حتما درست کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر