ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی نرخ وام ودیعه مسکن مشخص شد!

نرخ وام ودیعه مسکن مشخص شد!

۳
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
براساس مصوبه جدید هیات دولت به مستاجران تهرانی وام ۵۰ میلیونی ودیعه اجاره مسکن داده می‌شود.
وام 50 میلیونی ودیعه اجاره

طبق جزییاتی که از شرایط دریافت وام ۵۰ میلیونی ودیعه اجاره مسکن منتشر شده است متقاضیان دارای حقوق ثابت و همچنین خانواده‌های تحت حمایت در تهران، مشمول دریافت این وام خواهند شد. مبلغ وام ودیعه اجاره مسکن در شهرهای بزرگ ۳۰ و در شهرهای کوچک ۱۵ میلیون تومان است. این وام با سود و بهره ۱۳ درصد به مستاجران داده می‌شود.

به گزارش مجله دلتا وام ودیعه مسکن امروز در جلسه هیات دولت بررسی و به تصویب رسید بر این اساس مقرر شد وام ۵۰ میلیونی ودیعه اجاره با نرخ سود ۱۳ درصد باشد. 

وام ودیعه مسکن در جهت کمک به مستاجران و کاهش التهاب بازار اجاره به متقاضیانی که کد رهگیری را دریافت کنند پرداخت می‌شود. این تسهیلات در استان تهران به متراژهای تا ۷۵ متر و در شهرستان‌ها تا ۹۰ متر تعلق می‌گیرد.

چندی پیش محمود محمودزاده معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی درباره تسهیلات ودیعه مسکن برای مستاجران گفت: در این مدل تسهیلات اصل پول کامل باز می‌گردد و مستاجران فقط اقساط سود تسهیلات را پرداخت می‌کنند.

محمود زاده تصریح کرد: در تسهیلات ودیعه مسکن به عنوان مثال اگر ۱۰۰ میلیون ودیعه معادل ماهانه ۳ میلیون اجاره باشد و این ۱۰۰ میلیون تومان تسهیلات با کارمزد ۱۸ درصد پرداخت شود مستاجر فقط ماهانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اقساط سود این تسهیلات را پرداخت می‌کند و در این بین یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به نفع مستاجر و یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به نفع مالک است و هیچ ضرری به مالک وارد نمی‌شود.

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “آپارتمان‌های زیر متری ۲۰ میلیون در تهران” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

رنگ مناسب مبلمان

نکاتی برای انتخاب رنگ مبلمان

مبلمان یکی از مهم‌ترین اثاثیه اتاق پذیرایی است؛ پس انتخاب رنگ و طرح مناسب آن نقش مهمی در زیباترشدن جلوه خانه شما دارد. یک قاعده کلی در انتخاب رنگ مبلمان این است که در تضاد با سایر رنگ‌های اتاق یا مکمل آن‌ها باشد. حالت اول جلوه بیشتری به مبل می‌دهد؛ حالت دوم نیز باعث هماهنگی و ست شدن رنگ‌ها می‌شود.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر