دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

قیمت روز آپارتمان‌های نوساز

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تازه‌ترین آمار از بازار فروش آپارتمان‌های نوساز از تمرکز عرضه این آپارتمان‌ها در شرق تهران خبر می‌دهد.
فروش آپارتمان های نوساز
بررسی آگهی فروش آپارتمان های نوساز موجود نزد بنگاه‌های ملکی نشان می‌دهد در روزهای اخیر تمایل سازنده‌های فعال در مناطق شرق و جنوب شرقی تهران به عرضه آپارتمان نوساز به مراتب بیشتر از سازنده‌های مناطق مصرفی غرب تهران است.

به گزارش مجله دلتا آن‌طور که تابلوی موتورهای جست‌وجوی معتبر ملکی نشان می‌دهد، با شروع فصل تابستان روز به روز بر تعداد آپارتمان‌های نوساز عرضه شده برای فروش افزوده شده است و این روند ظاهرا ادامه دارد. سازنده‌ها حضور سفته‌بازان در بازار را فرصت مغتنمی برای فروش واحدهای تکمیل شده خود در پروژه‌های اخیر می‌دانند و از همین رو تصمیم به ورود به بازار گرفته‌اند.

زمانی که محور تقاضای خرید، از جنس سفته‌بازی یا سرمایه‌گذاری باشد، پیشنهاد قیمت‌های گزاف برای فروش از سوی گروهی از فروشنده‌های نوساز نیز رواج پیدا می‌کند؛ چراکه آنها این‌طور تصور می‌کنند که سفته‌باز ملکی به هر قیمتی قصد خرید در بازار ملک را دارد و حاضر نیست نقدینگی خود را به دارایی دیگری تبدیل کند. در واقع سفته‌بازان ملکی را می‌توان به «ملک‌باز» تعبیر کرد؛ به این معنا که کمتر تمایل به تجربه بازارهای دیگر همچون بورس نشان می‌دهند.

حضور سفته‌بازان در بازار مسکن این روزها سبب شده سازنده‌ها رغبت بیشتری به فروش واحدهای تکمیل شده خود نشان دهند و در هر محله از هر سه یا چهار آپارتمانی که نزد واسطه‌ها آگهی می‌شود، یکی نوساز و کلیدنخورده است. از طرفی تمرکز عرضه نوسازها در میان مناطق مصرفی، بیشتر در محله‌های شرق و جنوب شرق تهران است و این رغبت در محله‌های مصرفی غرب تهران واقع در منطقه پنج کمتر به نظر می‌آید.

هم‌اکنون محله‌های تهرانپارس، نارمک، پیروزی، نیروی هوایی، نامجو، سبلان و نظام آباد را می‌توان به‌عنوان محله‌هایی که آپارتمان نوساز در آنها نسبتا بیشتر عرضه شده است، معرفی کرد.

در جدول زیر جدیدترین آگهی‌ فروش آپارتمان های نوساز ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

فروش آپارتمان نوساز

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “آپارتمان‌های زیر متری ۲۰ میلیون در تهران” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

محاسبه مهریه به نرخ روز

قانون‌گذار برای محاسبه‌ کردن مهریه یک فرمولی را تعیین کرده است. این فرمول عبارت‌ است از مت…

پیشنهاد سردبیر

فالوده شیرازی

روش تهیه سه‌سوته فالوده شیرازی

فالوده با رشته آماده یکی از روش‌‌های سه سوته تهیه فالوده برای کسانی است که دوست دارند با چند قلم و به سرعت فالوده شیرازی خوشمزه تهیه کنند. این نوع فالوده در کمتر از ۱ ساعت تهیه‌ می‌شود

تبلیغات

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر