دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

آپارتمان‌های زیر متری ۲۰ میلیون در تهران

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
کمبود آپارتمان‌هایی با قیمت کمتر از ۲۰ میلیون تومان در هر مترمربع شرایط خرید مسکن برای متقاضیان مصرفی را در تهران دشوار کرده است.
قیمت هر متر آپارتمان

آخرین گزارش رسمی از تحولات بازار مسکن شهر تهران حاکی است که میانگین قیمت هر متر آپارتمان مسکونی در شهر تهران به حدود ۱۹ میلیون تومان رسیده است.

به گزارش مجله دلتا روند رشد قیمت طی ماه‌های اخیر سبب شده تا شرایط برای خریداران مصرفی در بازار مسکن سخت‌تر از گذشته شود و به ناچار بخش عمده‌ای از آنها از بازار خارج شوند.

در این میان معدودی از متقاضیان مصرفی در بازار که تلاش دارند به هر شکل ممکن تقاضای بالقوه خود را بالفعل کنند برای یافتن آپارتمان موردنظر و متناسب با بودجه خود با سختی بیشتری مواجه شده‌اند.

مشاوران املاک در مناطق نیمه جنوبی پایتخت عنوان می‌کنند: هم‌اکنون تعداد محدودی از آپارتمان‌های عرضه‌شده برای فروش در بازار، قیمت پیشنهادی کمتر از متری ۲۰ میلیون تومان دارند. نکته جالب آنکه حتی مالکان در مناطق کم برخوردار نیز این انتظار را دارند که ملک خود را با قیمت نزدیک به میانگین قیمت آپارتمان در شهر تهران به فروش برسانند.

این موضوع درخصوص آپارتمان‌های نوساز و کمتر از ۵ سال بیشتر قابل مشاهده است. از‌این‌رو بی‌تردید از میان گزینه‌های موجود برای این گروه از خریداران، رفتن سراغ واحدهای مسکونی با عمربنای بیش از ۱۵ سال است.

به گفته آنها هر چند در شرایط موجود بخش اندکی از سازنده‌ها به‌دلیل ناپایداری وضعیت اقتصادی، حاضر به پیش فروش واحدهای مسکونی پروژه خود هستند؛ اما اگر چنین گزینه‌ای در یک منطقه برای خریداران وجود داشته باشد، بهترین گزینه محسوب خواهد شد.

در جدول زیر جدیدترین قیمت خرید آپارتمان با قیمت کمتر از ۲۰ میلیون تومان در هر مترمربع ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان در تهران

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از گزارش های ملکی بیشتر مطلب “قیمت رهن کامل آپارتمان‌های زیر ۶۰ متر” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

محاسبه مهریه به نرخ روز

قانون‌گذار برای محاسبه‌ کردن مهریه یک فرمولی را تعیین کرده است. این فرمول عبارت‌ است از مت…

پیشنهاد سردبیر

فالوده شیرازی

روش تهیه سه‌سوته فالوده شیرازی

فالوده با رشته آماده یکی از روش‌‌های سه سوته تهیه فالوده برای کسانی است که دوست دارند با چند قلم و به سرعت فالوده شیرازی خوشمزه تهیه کنند. این نوع فالوده در کمتر از ۱ ساعت تهیه‌ می‌شود

تبلیغات

جدیدترین مطالب