لباس مجلسی سایز بزرگ برای بانوان شیک پوش

۰
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
انتخاب لباس مجلسی زنانه و دخترانه را می‌توانیم به عنوان یکی از دغدغه های اصلی تمام خانم ها معرفی کنیم و از آنجایی که این روزها مدل‌های لباس مجلسی بسیار متنوع شده اند، شاید انتخاب کمی سخت تر باشه.
لباس مجلسی سایز بزرگ

پوشیدن لباس مجلسی شجاعت می‌خواهد. این خاصیت لباس مجلسی است که نگاه ها را به سمت شما جلب کند و گاهی ممکن است شما را معذب کند. اما اگر اصول کلی برای انتخاب لباس مجلسی سایز بزرگ را بدانید، شجاعت کافی را به دست خواهید آورد. در ادامه مجله دلتا یک سری نکات برای انتخاب لباس مجلسی سایز بزرگ را مطرح می‌کنیم.

اصول کلی برای انتخاب لباس های سایز بزرگ

  • قسمت دامن باید از دور کمر جدا شود تا نیم رخ مطلوبی را ایجاد کند. وقتی دامن از دور کمر جدا شود، شکم و باسن بزرگ را مخفی خواهد کرد.
  • بر نقاط قوت اندام تان تأکید کنید. همان طور که بانوی نقاشی شده توسط روبنس نیز لباسی بر تن دارد که تاکید را بر روی گردن قرار داده است. برای این منظور به دنبال لباس مجلسی باشید که فرم یقه هفت، گرد و یا حلقه‌ای داشته باشد.

چگونه لباس مجلسی سایز بزرگ مناسب انتخاب کنیم؟

در اینجا برخی از سبک های لباس مجلسی سایز بزرگ را در نظر می گیریم که هنگام خرید می‌توانید انتخاب کنید. این سبک‌ها برای خانم‌های سایز بزرگ معمولا کارآمد هستند، اما قبل از خرید حتما لباس را پرو کنید تا مطمئن شوید که این سبک‌ها برای اندام شما مناسب باشد.

لباس مجلسی A-line استایلی کلاسیک دارد که از قسمت کمر به آرامی گشاد می‌شود. این نوع لباس اغلب برای هر فرم اندامی مناسب است.

 انواع لباس مجلسی

لباس Pintuck یکی از سبک‌های محبوب و بسیار زیبا است. در واقع یک سبک A-line اصلاح شده است که دارای یک دامن نسبتا آزاد است که معمولا از قسمت دور کمر جمع می شود.

انتخاب لباس مجلسی

لباس‌های مجلسی کمربندی که بسیار با فرم اندام خانم‌های سایز بزرگ سازگار است، زیرا کمر بند آن قابل تنظیم بر روی هر فرم بدن است

 انواع لباس مجلسی

لباس Maxi یک سبک لباس مجلسی است که می‌تواند برای یک دختر سایز بزرگ جذاب باشد اگر مدل مناسبی از آن را انتخاب کرده باشد. برای لباس‌های ماکسی، حتما لباسی را انتخاب کنید که یک کمر مشخص داشته باشد. همچنین، ممکن است بخواهید لباسی یک طرفه را در نظر بگیرید تا قسمت عمده لباس کمترین شکست را داشته باشد. یک یقه باز در بالا تنه نیز به جبران قد لباس کمک می‌کند.

لباس مجلسی

لباس کوسه‌ای (Shark bite hem dress) یک سبک بسیار دوست داشتنی است که دارای خط لباس ناهماهنگ است. این سبک لباس برای خانم‌های سایز بزرگ بسیار دلپذیر است، زیرا شما را جمع و جور‌تر نشان می‌دهند.

انتخاب لباس مجلسی

لباس مجلسی بهترین دوست شماست

به یاد داشته باشید که لباس مجلسی می‌تواند بهترین دوست شما باشد. بسیاری از خانم‌های سایز بزرگ از پوشیدن لباس مجلسی اجتناب می‌کنند، چرا که فکر می‌کنند آن‌ها برای دختران لاغر اندام هستند، اما این درست نیست.فقط مطمئن شوید که از سبک خیلی گشاد یا چیز‌هایی که فیت اندام شما نیست استفاده نمی‌کنید. لباسی که انتخاب می‌کنید از بین مدل‌های جعبه‌ای و بدون شکل نیز نباشد.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با نحوه ست کردن رنگ زرد مطلب “ست رنگ زرد در لباس زنانه و مردانه” را مطالعه کنید.

کرم ضد چروک؛ اکسیر جوانی قرن 22

بالا رفتن سن، استفاده مداوم از لوازم‌آرایشی و هوای آلوده باعث چروک شدن پوست صورت می‌شوند. با استفاده روزانه از کرم ضد چروک می‌توان چروک‌‌ها را از بین برد و از ایجادشان جلوگیری کرد، همچنین خاصیت سفت کنندگی این کرم‌ از افتادگی ماهیچه و عضلات صورت جلوگیری می‌کند.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

هرگز این مواد را به پوستتان نزنید

ماسک های مضر برای پوست را همه افراد باید بشناسند تا هرگز از آن‌ها استفاده نکنند. استفاده ا…