آینه کاری دیوار، درخشش را به خانه خود دعوت کنید

۳
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه
دنبال یک ایده‌ خوب برای پر کردن دیوار‌های خالی خانه خود هستید؟ یا به فکر راهی برای تغییر حال و هوای آن؟ اهمیت و تاثیر دکوراسیون داخلی با آینه‌کاری است و از ایده‌هایی است که این روز‌ها در منازل به شدت محبوبیت پیدا کرده و طرفداران بسیاری دارد.
آینه کاری مدرن دیوار

آینه کاری دیوار خانه، سبب ایجاد نوعی درخشش و زرق و برق و به تبع آن جنبه لوکس بخشیدن به فضایتان خواهد شد. از طرفی استفاده از آینه در فضا سبب سبکی و در نتیجه بزرگتر جلوه دادن فضا می شود. مخصوصا در فضا‌های کوچک نصب آینه به دلیل بیشتر کردن و منعکس کردن نور توصیه می‌شود. با طراحی آینه‌ها به صورت خاص و ویژه، جنبه‌ای دکوری‌تر به آن بخشیده و فضا را از کمبود آثار هنری نجات دهید. برای آشنایی بیشتر با مدل‌ها و نمونه‌های آینه کاری مدرن دیوار این مطلب مجله دلتا را از دست ندهید.

آینه کاری دیوار طرح لوزی

آینه کاری کلاسیک

خطوط مورب این مدل آینه کاری چشم نواز‌تر از مدل قبلی بوده و از لحاظ زیبا شناختی در جایگاه بالاتری قرار گرفته است. شایان ذکر است که محبوبیت این مدل آینه کاری دیوار باعث شده تا به یکی از تکراری‌ترین مدل‌ها نیز شود؛ بنابراین اگر قصد دارید جلوه‌ای خاص به فضای داخلی خانه خود اضافه کنید، از انتخاب این مدل صرف نظر کرده و به دنبال ایده‌های جدید و نو بگردید.

آینه کاری مدرن دیوار

آینه کاری مدرن

مدل آینه کاری مدرن یکی از مدل‌های محبوب طراحان داخلی است. همان طور که می‌بینید ابعاد مختلف آینه‌ها تنوع خاصی به ظاهر دیوار بخشیده که جنبه‌ای مدرن نیز دارد. این ایده کم‌تر در منازل ایرانی استفاده شده و خاص‌تر به نظر می‌رسد. شایان ذکر است زیبایی این آینه کاری زمانی بیشتر می‌شود که اطراف آن را شلوغ نکرده و چشم معطوف آن شود. از طرفی اگر اطراف آن را شلوغ کنید، نتیجه‌ی معکوس داده و فضا گرفته و دلگیر به نظر می‌رسد؛ که این خود نیز سبب نوعی اغتشاش بصری در فضا تبدیل خواهد شد.

آینه کاری سه بعدی دیوار

آینه کاری دیوار خانه

این مدل یکی از خاص‌ترین مدل‌های آینه کاری دیوار است که اگر به درستی از آن استفاده شود می‌تواند نقش یک اثر هنری در فضا را ایفا کند؛ بنابراین اگر علاقه دارید دیوار خالی خانه جلوه‌ای منحصر به فرد به خود بگیرید از چنین نمونه‌هایی ایده گرفته و آن را با نهایت دقت اجرا کنید.

آینه کاری دیوار با طرح‌های منظم

آینه کاری مدرن دیوار

این آینه کاری ترکیب دو طرح هندسی دایره و لوزی است که باعث شده است فضای شما از سادگی بیش از اندازه در آمده، ولی هم چنان لوکس به نظر بیاید. این گونه طرح‌ها برای جا‌هایی به کار می‌آید که مخصوصا علاقه‌ای به شلوغ کردن فضا نداشته باشید و البته باید ذکر کرد این طرح از نمونه‌های مربع و یا لوزی تنها خاص‌تر است.

بیشتر ببینید در دکوراسیون

همچنین بخوانید

۷ ایده جذاب چیدمان نشیمن باریک

فکر می‌کنید چیدمان نشیمن باریک کار سخت و غیرممکنی است؟ فکر می‌کنید اگر نشیمن باریکی داشته …