ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی قیمت روز آپارتمان در تهران

قیمت روز آپارتمان در تهران

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مشاوران و فعالان بازار مسکن از عرضه تعداد محدودی از آگهی‌های جدید در بازار خبر می‌دهند.
نرخ آپارتمان در تهران
مشاوران و فعالان بازار مسکن از عرضه تعداد محدودی از آپارتمان‌های جدید در بازار خبر می‌دهند. به گفته مشاوران املاک، نرخ آپارتمان در تهران مسیر متفاوتی را طی می‌کند و قیمت‌های پیشنهادی مالکان کمی عجیب و متفاوت از آپارتمان‌های مشابه در منطقه است.

به گزارش مجله دلتا طی چند ماه گذشته به دلیل ناپایداری شرایط اقتصادی و همچنین وجود نااطمینانی گسترده در میان سازندگان و فروشندگان مسکن، حجم آگهی‌های عرضه شده در بازار خرید و فروش آپارتمان در مناطق مختلف شهر تهران انگشت‌شمار و محدود بود.

بخش عمده مشاوران املاک در مناطق شهر تهران وضعیت سایر بازارها به ویژه بازار بورس را طی چند ماه اخیر در ایجاد نااطمینانی میان فروشندگان مسکن برای فروش واحد مسکونی از جمله مهم‌ترین عوامل عنوان می‌کردند.

با این حال بررسی‌های میدانی و همچنین اطلاعات ارائه شده از سوی برخی مشاوران املاک نشان می‌دهد طی چند روز اخیر، تعداد محدودی از آپارتمان‌های جدید برای فروش از سوی مالکان و سازندگان در بازار عرضه شده است. در این میان، برخی از مالکان نیز که قصد واقعی برای فروش ملک خود دارند سعی کرده‌اند کمی قیمت‌های پیشنهادی خود را تعدیل کنند تا از این طریق بتوانند خریداران واقعی را به سمت آگهی خود جذب کنند.

در جدول زیر جدیدترین نرخ آپارتمان در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

فایل‌های جدید برای فروش

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از آخرین گزارش های ملکی “کدام مستاجران مشمول سقف نرخ‌های مصوب اجاره‌بها می‌شوند؟” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

تاثیر نور خورشید در کاهش ابتلا به سرطان سینه!

تاثیر نور خورشید در کاهش ابتلا به سرطان سینه!

میزان تاثیر نور خورشید در کاهش ابتلا به سرطان سینه در کشورهایی که مردم آنها در معرض سطوح بالایی از اشعه ماوراء بنفش و اشعه خورشید قرار دارند، کمتر از کشورهایی است که اشعه فرا‌‌بنفش در آنها کم است.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر