دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

قیمت رهن کامل آپارتمان در تهران

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بازار اجاره آپارتمان‌های شمال تهران در نخستین ماه تابستان با افزایش عرضه در قالب «رهن کامل» مواجه شده است.
قیمت رهن کامل آپارتمان
اگرچه با افزایش سرسام آور قیمت رهن کامل آپارتمان در مناطق یک، دو و سه، نرخ پیشنهادی برخی از آگهی‌ها در محدوده قیمتی مورد انتظار نیست، اما در میان آگهی‌ها‌ی رهن کامل، واحدهایی با قیمت نسبتا مناسب نیز به چشم می‌خورد.
به گزارش مجله دلتا مستاجران مناطق شمالی تهران به ویژه مناطق لوکس یک، سه و بخش‌هایی از منطقه ۲، عموما به پرداخت اجاره ماهانه چند میلیون تومانی ناگزیر هستند، چراکه پرداخت رقم ودیعه آپارتمان‌های شمال تهران از استطاعت بسیاری از مستاجران خارج است. در عین حال عرضه آپارتمان‌های رهن کامل مشتریان خاص خود را در این مناطق دارد.

بررسی بهای پیشنهادی رهن کامل آپارتمان‌های عرضه شده در بازار اجاره سه منطقه شمالی شهر نشان می‌د‌هد به‌طور میانگین در محله‌های مصرفی و آپارتمان‌های با امکانات متوسط، مبلغ ودیعه مترمربعی ۳ تا ۴ میلیون تومان اعلام می‌شود؛ اما این به معنای محدود بودن دامنه قیمت به این بازه نیست؛ بلکه قیمت‌های پایین‌تر و بالاتر نیز در بازار اجاره متداول است. آپارتمان‌های فاقد امکانات یا با امکانات حداقلی در شمال تهران که عموما سن بنای حدود ۲۰ سال یا قدری کمتر و بیشتر دارند، با قیمت‌های مناسب‌تر عرضه شده‌اند و بعضا زیر سه میلیون تومان به ازای هر مترمربع، برای رهن کامل قیمت‌گذاری شده‌اند. به‌عنوان مثال واحد ۸۵ مترمربعی در خیابان کریمی واقع در محله قیطریه، به بهای مترمربعی ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در بازار اجاره عرضه شده است.

در عین حال قیمت‌های بالاتر از هر متر مربع ۴ میلیون تومان و بعضا تا ۷ میلیون تومان نیز در مورد آپارتمان‌های فوق لوکس با امکانات مضاعف نظیر استخر، سالن بدن‌سازی، روف گاردن و نظایر آن در برخی از محله‌های سه منطقه شمالی تهران متداول است. با توجه به دامنه فوق‌العاده متنوع قیمت‌های پیشنهادی رهن کامل، توصیه واسطه‌های ملکی به متقاضیان اجاره در شمال شهر این است که تناسب بین امکانات و موقعیت ملک با رقم پیشنهادی موجر را به دقت بسنجند و مطلع باشند که طیف قیمت‌ها در محله‌های مصرفی، نیمه‌مصرفی و لوکس در این سه منطقه با یکدیگر متفاوت است.

در جدول زیر جدیدترین قیمت رهن کامل آپارتمان در شمال تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت رهن کامل

پیشنهاد مطالعه: برای آگاهی از آخرین گزارش های ملکی “قیمت خانه، یک ماهه ۹میلیون بالا رفت!” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

این آینه دکوری شیک را خودتان بسازید +ویدیو

آینه دکوری یکی از وسایلی است که زیبایی چیدمان منزل شما را دوچندان می‌کند. برای اینکه یه آی…

پیشنهاد سردبیر

تبلیغات

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر