خانه یادداشت روز قیمت خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران چند است؟

قیمت خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران چند است؟

۳
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
قیطریه و نیاوران از جمله محله های بسیار خوب این منطقه محسوب می شوند که هر کدام به نوبه خود مزایا و ویژگی های منحصر به فردی دارند.
خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران

قیمت خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران چند است؟ یافتن پاسخ این سوال کار چندان سختی نیست و با اندکی جستجو در سایت ملکی دلتا می توان به جواب این پرسش دست پیدا کرد. در این محلات آپارتمان های مختلف با قیمتهای متفاوتی وجود دارد و با هر میزان بودجه ای بسته به شرایط منطقه می شود به خرید خانه در این محدوده اقدام کرد.

موقعیت جغرافیایی:

این منطقه از شمال به رشته کوه البرز، از غرب به رودخانه درکه، از جنوب به بزرگراه‌های شهید چمران و آیت‌الله صدر و از شرق به جاده لشکرک و پارک جنگلی قوچک محدود می‌شود و با این اوصاف خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران کاری بسیار عقلانی به نظر می رسد.

 منطقه ۱ تهران به علت همجواری با دامنه های کوه البرز دارای آب و هوای بسیار تمیز و لذت بخشی است و خرید آپارتمان در این منطقه می تواند تجربه خوبی از زیستن را برایمان حاصل کند.

مراکز فرهنگی و تفریحی:

قیطریه و نیاوران از جمله محله های بسیار خوب این منطقه محسوب می شوند که هر کدام به نوبه ی خود مزایا و ویژگی های منحصر به فردی دارند که از مهمترین آنها می توان به وجود مراکز تفریحی و تاریخی مانند ﻛﺎخ ﻧﻴﺎوران، ﻣﻮزه ﻧﻴﺎوران وﮔﺎﻟﺮی این ﻛﺎخ اشاره کرد، که توانسته است جاذبه گرشگری خوبی را برای پایتخت نشینان و مسافران داخلی و خارجی به ارمغان بیاورد.

محله قیطریه نیز که یکی از بخش های مهم محدوده شمیرانات است با داشتن یکی از بزرگترین و زیباترین پارک های تهران به نام پارک قیطریه، امتیاز مثبتی را از بابت رفع نیاز ساکنین برای داشتن محیطی سرسبز و تفریحی را کسب کرده است.

موقعیت های خرید آپارتمان در قیطریه و نیاوران:

خرید خانهنیاوران، منظریه
۱۴۳ متر ۲ اتاق ۹ سال ساختطبقه ۲مشاهده جزئیات ملک
قیطریه، میرزاپور
۱۴۰ متر ۲ اتاقنوسازطبقه ۴مشاهده جزئیات ملک
قیطریه، گودرزی
۶۱ متر ۱ اتاق۵ سال ساختطبقه ۴مشاهده جزئیات ملک
قیطریه
۱۴۵ متر ۳ اتاقنوساز طبقه ۵مشاهده جزئیات ملک
قیطریه
۱۱۰ متر ۲ اتاق۵ سال ساخت طبقه ۳مشاهده جزئیات ملک

بیشتر بخوانید:

موقعیت های خرید آپارتمان در نیاوران

برای دیدن آپارتمان‎های بیشتر در نیاوران و قیطریه به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

تمکین نکردن زن از شوهر چه عواقبی در پی دارد؟

تمکین از شوهر به معنای پذیرش مرد در امور کلی زندگی مشترک است و مصادیق گوناگونی از روابط خا…