خرید آپارتمان در میرداماد

۲۱
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
میرداماد یکی از محله‌های پررونق و زیبای تهران است که این ویژگی موقعیت‌های مناسبی را برای خرید آپارتمان در این محله به وجود آورده است.
خرید آپارتمان در میرداماد

محله میرداماد یا داوودیه از محله‌های پرتردد و در عین حال دنج در منطقه ۳ شهرداری تهران است. شهرت این محله به دلیل وجود بلوار میرداماد است که از شرق به خیابان شریعتی و از غرب به خیابان ولیعصر می‌رسد. تقاطع بلوار میرداماد با دو بزرگراه مدرس و آفریقا (جردن) و میدان مادر موجب شده تا شرکت‌های خصوصی و دولتی بسیاری این محله را برای استقرار خود انتخاب کنند. مناطق مسکونی شیک و آرامی نیز در فرعی‌های این محدوده وجود دارد که به دلیل دسترسی آسان به امکانات رفاهی و سیستم حمل‌ونقل عمومی از محبوبیت خاصی بین متقاضیان برخوردار است. پیش از خرید آپارتمان در میرداماد با مجله دلتا همراه باشید.

دسترسی به میرداماد

محله میرداماد از نظر دسترسی  به حمل‌ و نقل عمومی رتبه خوبی دریافت می‌کند. ایستگاه مترو میرداماد در مرکز بلوار میرداماد و ایستگاه مترو شریعتی در شرق این محله قرار دارد. ایستگاه‌های تاکسی مختلفی نیز از میدان ونک، چهارراه جهان کودک و شریعتی امکان دسترسی به این محله را بسیار آسان کرده‌ است. دسترسی به اتوبوس در این محله امکان‌پذیر بوده و خط اتوبوس تندرو در سمت غرب بلوار میرداماد و خیابان ولیعصر شما را به این محدوده خواهد رساند. اگر با خودروی شخصی تردد می‌کنید از بزرگراه‌های همت، حقانی، مدرس ، صدر و نیایش به این محله دسترسی خواهید داشت.

مراکز تجاری و تفریحی

خرید خانه در میرداماد به دلیل برخورداری این محله از امکانات تفریحی متعدد، انتخاب منطقی خواهد بود. پارک اقاقیا، پارک طالقانی و پارک آب ‌و آتش از فضاهای سبز این محله و اطراف آن به شمار می‎روند. مجموعه‌های ورزشی رضایی مجد و قصر موج نیز از جمله مجموعه‌های تفریحی‌ ورزشی محله میرداماد است. از مراکز خرید میرداماد نیز می‌توان به مجتمع تجاری رز میرداماد اشاره کرد که برای خرید پوشاک و لوازم دیجیتالی انتخاب خوبی است. در مرکز خرید میرداماد نیز می‌توانید پوشاک و کیف و کفش با قیمت‌های متفاوت پیدا کنید.

خرید خانه در میرداماد

مراکز درمانی

  • بیمارستان کودکان مفید
  • بیمارستان تخصصی کودکان علی اصغر
  • بیمارستان هاشمی نژاد
  • بیمارستان محب
  • مرکز چشم‌پزشکی نگاه

اجاره آپارتمان در میرداماد

چنانچه قصد رهن و اجاره آپارتمان در میرداماد را دارید لازم است بدانید که خیابان‌های شاه نظری، نفت، دستجردی (ظفر)، جردن، فرید افشار، نیل، گوی آبادی و رودبار و بلوار مینا عمده بافت مسکونی این محله را در خود جای داده است. عوامل مختلفی بر قیمت رهن و اجاره در این محدوده تاثیر می‌گذارد. به‌عنوان مثال املاک قرار گرفته در شمال بلوار میرداماد از قیمت بالاتری برخوردار است و این موقعیت تاثیر خود را بر میزان ودیعه و اجاره ماهانه نشان می‌دهد.

خرید آپارتمان در میرداماد

قیمت خرید خانه در بلوار میرداماد و خیابان‌های اطراف آن متغیر است. ناگفته نماند که علاوه بر ساختمان‌های بلند و نوساز در محله میرداماد، خانه‌های ویلایی قدیمی بسیاری نیز در این منطقه وجود دارند که قیمت بالایی دارند. با کمی جست‌وجو می‌توانید آپارتمان‌هایی با قیمت مناسب  در بین واحد هایی چندسال‌ساخت‌ را پیدا کنید. برای اطلاع دقیق از قیمت دقیق خرید آپارتمان در میرداماد و سایر مناطق تهران به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای اطلاع از قیمت خرید آپارتمان در محله های دیگر تهران “خرید آپارتمان در خیابان شریعتی” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…