دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

کیف‌هایی که هر خانمی باید داشته باشد

۸
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در یک استایل زنانه، کیف یکی از بخش‌های ضروری است. تقریبا همه‌ خانم‌ها در تیپ‌های روزمره، مهمانی و هر استایلی که انتخاب کنند، کیف را به عنوان یک اکسسوری همیشگی در نظر می‌گیرند.
کیف زنانه

نوبت به یکی دیگر از ضروری‌های استایل خانم‌ها رسیده است. انواع مدل کیف زنانه که ضروری و کاربردی است و بهتر است هر خانمی آنها را داشته باشد. داشتن چه مدل کیف‌هایی برای هر خانمی با هر استایلی یک ضرورت است؟ با مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید تا با مدل‌های کاربردی و ضروری کیف زنانه آشنا شوید.

کیف Tote

کیف‌های tote، کیف‌های دستی با اندازه‌ بزرگ و بند متوسط است. این کیف‌ها معمولا خیلی جادار و جنس آنها از چرم یا الیاف مصنوعی مشابه چرم است. اما انتخاب شما هر کدام است، سعی کنید در انتخاب کیفیت این مدل کیف دقت بیشتری داشته باشید، چون این کیف‌ها را بصورت روزمره استفاده می‌کنید و بنابراین به کیفیت و دوام بالایی نیاز دارد. کیف tote را می‌توانید با استایل کاری و اداری و استایل‌های روزمره و خیابانی استفاده کنید.

کیف زنانه بند بلند

کیف زنانه بند بلند

این مدل کیف زنانه یکی از خوش‌دست‌ترین و کاربردی‌ترین کیف‌هایی است که هر خانمی در کمد لباس‌هایش می‌تواند داشته باشد. این مدل کیف نه تنها در یک استایل روزمره جای کافی برای وسایلی مانند کیف پول، کلید، آینه و چند تکه لوازم آرایشی را دارد، بلکه به شما اجازه می‌دهد آزادانه از دست‌های خود استفاده کنید.

کیف زنانه مجلسی

کیف زنانه دستی مجلسی

یکی از کاربردی‌ترین مدل‌های کیف زنانه مجلسی، کیف‌های بند زنجیری مشکی رنگ است. می‌توانید از این مدل به روش‌های مختلف و با استایل‌های متنوع استفاده کنید. با داشتن یک کیف مجلسی مشکی بند زنجیری، برای هیچ یک از تیپ‌های مهمانی خود به کیف دیگری نیاز نخواهید داشت.

کوله پشتی زنانه

کوله پشتی زنانه

کوله پشتی نه تنها زمانی که وسایل زیادی دارید به شما کمک می‌کند که به راحتی بدون ایجاد فشار اضافی به دست، شانه و کمر وسایل را حمل کنید، بلکه در موقعیت‌های خاص و به ویژه در سفر باعث می‌شود دو دست آزاد داشته و آزادانه حرکت کنید.

نکته‌ مهم دیگری که علاوه بر کیفیت، در خرید این مدل کوله پشتی باید به آن توجه کنید، اندازه‌ آن است. فراموش نکنید که این کوله پشتی‌ها اگرچه در مسافرت به کار می‌آید، اما کوله‌ سفری نیست و فقط برای حمل وسایل ضروری به کار می‌رود. بنابراین یک مدل کوله پشتی زنانه انتخاب کنید که در عین جادار بودن، ظرافت هم داشته باشد و بتوانید آن را با استایل‌های متنوع ست کنید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با انواع استایل زنانه “انواع کت چرم زنانه” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

پیراهن‌های ساحلی برای یک سفر تابستانه هیجان‌انگیز

معمولا مناطق توریستی ساحلی، هوای گرم و شرجی در فصل تابستان دارند. به همین دلیل توصیه می‌کن…

پیشنهاد سردبیر

تبلیغات

جدیدترین مطالب