جدیدترین موقعیت های خرید خانه در نیاوران

۱۴
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خیابان نیاوران یکی از مناطق پر‎طرفدار تهران برای خرید خانه محسوب می‎شود.
خرید خانه در نیاوران

داشتن خانه حق تمامی انسان‎های یک سرزمین است، اما در طول جغرافیای هر کشوری مناطق و محدوده‎هایی وجود دارد که جاذبه‎ی خرید خانه در آنها بیشتر است، مانند خرید خانه در نیاوران که شاید جذابیت بیشتری نسبت به سایر مناطق داشته باشد. نیاوران یکی از مناطق مرفه نشین شمال تهران است که در دامنه های جنوبی رشته کوه البرزواقع شده است. این منطقه به لحاظ بافت شهری دارای شرایط بسیار مطلوبی است که توانسته اغلب نیازهای ساکنین خود در بخش های مختلف را مرتفع سازد. موقعیت های خرید و رهن و اجاره خانه در نیاوران به وفور یافت می‎شود.

موقعیت جغرافیایی:

به گزارش مجله دلتا به نقل از سایت منطقه ۱ شهرداری تهران، این منطقه در بلندای تهران و با وسعتی حدود ۴۹.۶ کیلومترمربع بر اساس داده‎های آماری بیش از ۴۸۷ هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است. این در حالی است که انبوه ساختمان‎های آماده در آینده‎ای نزدیک جمعیت این منطقه را به مرز ۵۰۰ هزار نفر خواهد رساند.

شما می توانید با خرید آپارتمان در منطقه ۱ و محله نیاوران علاوه بر بهره‎مندی از آب و هوای مطلوب این منطقه، از امکانات شهری و ویژگی‎های ممتاز این محدوده نیز استفاده کنید.

موقعیت تاریخی:

نیاوران در گذشته منطقه‎ای پر از نیزار بوده و اهالی برای جمع آوری نِی به این محدوده مراجعه می‎کردند، به همین دلیل در برخی از منابع تاریخی نام این محدوده را «نی آوران» خوانده‎اند که بعدها در گذر زمان به نیاوران تغییر یافته است.

مراکز تفریحی و فرهنگی:

از مهم‎ترین ویژگی‎های این منطقه می‎توان به وجود مراکز تفریحی و تاریخی زیر اشاره کرد، که توانسته است جاذبه‎ی گرشگری خوبی را برای پایتخت و محیط خوبی را برای زندگی و خرید خانه در نیاوران به ارمغان بیاورد.

  • کاخ، موزه و گالری نیاوران
  • پارک نیاوران
  • تکیه نیاوران
  • ساختمان اصلی پژوهشگاه دانش های بنیادی
  • ورزشگاه شهدای نیاوران

موقعیت های خرید آپارتمان در نیاوران:

نیاوران
۱۵۷ متر ۲ اتاق۱۲ سال ساخت طبقه ۱مشاهده جزئیات ملک
نیاوران۱۹۰ متر ۳ اتاقنوساز طبقه ۷مشاهده جزئیات ملک
نیاوران۲۸۵ متر
۴ اتاق ۱۱ سال ساختهمکفمشاهده جزئیات ملک
نیاوران۲۰۵ متر
۳ اتاق۱ سال ساخت طبقه ۳مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن املاک بیشتر در خیابان نیاوران به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

این گیاهان آپارتمانی مخصوص خانه‌های تاریک هستند

شاید گاهی با خرید یک گیاه آپارتمانی و انتقال آن به محیط کم نور خانه، شاهد از بین رفتن آن ش…