خانه مد و زیبایی جدیدترین شلوارهای زنانه تابستانه

جدیدترین شلوارهای زنانه تابستانه

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یک مدل شلوار زنانه که به تازگی وارد خط تولید بسیاری از برندهای مطرح شده و می‌تواند یک انتخاب مناسب برای روزهای گرم تابستان برای خانم‌ها باشد، شلوارهایی است که تا مچ پا هستند.
شلوار زنانه

شلوار زنانه فاق بلند

شلوار فاق بلند زنانه

شلوار فاق بلند تا مچ پا، بیشتر برای خانم‌های قد بلند یا متوسط مناسب است، چون آنها را بیش از اندازه بلند نشان نمی‌دهد. بهتر است با این شلوارها از اکسسوری‌هایی مانند النگو یا دستبند پهن استفاده کنید. اگر دوست دارید ظاهر خود را با این مدل شلوار بیشتر اسپرت کنید، کافی است یک تیشرت طرح‌دار با یک کتانی ساده بپوشید.

شلوار زنانه رسمی

شلوار زنانه رسمی

شلوار زنانه رسمی تا مچ پا می‌تواند یک انتخاب خوب برای محل کار باشد. البته بهتر است از رنگ‌های تیره برای محل کار خود استفاده کنید و اگر برای مهمانی می‌خواهید، هر رنگی دوست دارید انتخاب کنید. اگر ساق پای شما کلفت است، پوشیدن این مدل شلوار پیشنهاد نمی‌شود.

شلوار زنانه جین

شلوار جین زنانه

شلوار جین بدون شک یکی از محبوب‌ترین انواع شلوارهای زنانه تا مچ پا است. این مدل بهترین انتخاب برای خانم‌های جوان و مادرانی است که به تیپ و ظاهر خود اهمیت زیادی می‌دهند. البته بهتر است از این مدل شلوار جین در محل کار استفاده نکرد، چون بیشتر برای یک تیپ اسپرت و موقعیت غیر رسمی مناسب است. استفاده از این مدل شلوار برای دورهمی‌های دوستانه و خانوادگی، انجام کارهای روزمره، خرید و … یک انتخاب فوق العاده است.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با انتخاب رنگ مناسب لباس “رنگ مناسب لباس‌های تابستانی” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

ظاهری تاثیر گذار با انتخاب درست رنگ لباس

ما به صورت فیزیکی به رنگ‌ها عکس العمل نشان می‌دهیم. رنگ‌ها در واقع انواع طول موج‌ها هستند.…