خانه مد و زیبایی ست کردن صندل با لباس

ست کردن صندل با لباس

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
داشتن صندل برای تابستان خیلی خوب است؛ به شرطی که بدانید آن را با چه لباسی ست کنید.
صندل تابستانه
برای انتخاب یک صندل تابستانه مناسب، نه تنها باید به فکر راحتی خود باشید، بلکه باید لباس مناسبی برای ست کردن با این صندل پیدا کنید. اینکه چه رنگ‌هایی با هم خوب به نظر می‌رسد یا پوشیدن صندل، مناسب چه مکان‌هایی است، سوال‌هایی است که ممکن است درباره‌ صندل از خود بپرسید. با مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید تا با لباس‌هایی که با انواع صندل تابستانه ست می‌شود، آشنا شوید.

صندل تخت

صندل تخت

صندل‌ تخت به درد زمانی می‌خورد که می‌خواهید ظاهری ریلکس و کژوال داشته باشید. بهتر است رنگ این نوع صندل‌، رنگ خنثی مانند مشکی یا خرمایی باشد. البته اگر می‌خواهید استایلی سرزنده و شاد داشته باشید، می‌‌توانید از رنگ‌های متالیک هم برای صندل تخت خود استفاده کنید. انواع مختلف صندل‌های تخت از جمله صندل‌های لا انگشتی، گلادیاتور، بند دار و… هرکدام زیبایی خاص خود را دارد.

بهترین لباس برای این نوع صندل، جین‌های مام فیت و یا مام استایل است. اگر هیچکدام از این جین‌ها را ندارید، می‌توانید پایین شلوار جین ساده‌ خود را تا بزنید تا صندل بیشتر به چشم بیاید. پوشیدن صندل‌های گلادیاتور با جین‌های زاپ دار، ظاهری جذاب به شما می‌دهد. استفاده از شلوارهای پارچه‌ای کمی کوتاه یا شلوارهای دمپا کش هم ایده‌ خوبی برای این صندل است. شومیزهای طرح‌دار خنک برای تابستان یا ژاکتی ساده برای پاییز و بهار، انتخاب‌های جذابی برای ست کردن با صندل تخت است.

صندل لژدار

صندل لژدار

صندل‌های لژدار برای بلندتر جلوه دادن قد عالی است، چون پاشنه‌های آنها زیاد به چشم نمی‌آید. این نوع صندل‌ برای لباس پوشیدن به سبک قدیمی بسیار مناسب است؛ از طرفی قدم زدن با این صندل‌ها برای خانم‌ها بسیار راحت‌تر از کفش‌های پاشنه‌ بلند است و این موضوع به شما اعتماد به ‌نفس بیشتری می‌دهد.

صندل‌های لژدار کاملا مناسب ست کردن با شلوارهای دمپا گشاد است. بهتر است یک صندل با رنگی خاص انتخاب کنید تا از زیر دمپای گشاد شلوار پارچه‌ای یا جین خودنمایی کند.

صندل پاشنه بلند

صندل‌ پاشنه بلند

این نوع صندل‌ها بسیار باشکوه است و مانند تمام صندل‌های دیگر، طرح و دیزاین‌های متنوعی دارد.

این نوع صندل‌ برای ست کردن با پیراهن یا دامن از صندل‌های تخت مناسب‌تر است، اما با جین‌های ساده و تنگ‌تر هم خوب می‌شود. در کل می‌توان گفت که صندل‌های پاشنه بلند برای ست کردن با هر لباسی، از پیراهن‌های رنگارنگ گرفته تا سرهمی‌های ساده‌ زنانه، مناسب است. شما می‌توانید از یک صندل پاشنه بلند کرم رنگ ساده و جلو باز استفاده کنید یا اگر به مهمانی غیررسمی‌ می‌روید، صندل‌هایی با طرح شلوغ‌ و رنگی جیغ‌ بپوشید.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با انواع کفش مردانه “کفش کالج مردانه” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

راهنمای کامل خرید انواع کفش مردانه

کفش‌ها همراهان جدایی ناپذیری که در بیشتر لحظات زندگی و خاطرات خوب و بد همراهی‌مان می‌کنند.…