دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

افت شدید آگهی ملکی در تهران

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
آخرین گزارش‌ها از افت شدید آگهی‌های ملکی در سامانه‌های مجازی فروش ملک خبر می‌دهد.
آگهی فروش ملک در تهران

نگاهی به تعداد آگهی فروش ملک در تهران در روزهای اخیر از کاهش شدید عرضه آپارتمان خبر می‌دهدِ اتفاقی که بیشتر به دلیل کاهش تمایل مالکان برای انتشار اطلاعات املاک آنها در سامانه‌های مجازی در پی دستور قضایی برای عدم درج قیمت در فضای مجازی است.

به گزارش مجله دلتا در این میان اما برخی از سامانه‌های مجازی خرید و فروش ملک، از روز گذشته مجددا به انتشار قیمت پیشنهادی آپارتمان‌های عرضه شده در بازار اقدام کردند. با این حال هنوز تعداد آپارتمان‌هایی که اطلاعات آنها در این سامانه‌ها منتشر شده و در دسترس عموم جست‌وجو گران خرید ملک قرار گرفته به میزان قبل نیست.

البته برخی از فعالان و واسطه‌گران بازار مسکن عنوان می‌کنند یکی دیگر از دلایل کاهش شدید آپارتمان در بازار خرید و فروش ملک، بی‌رونق بودن معاملات در مقایسه با مدت مشابه سال‌های گذشته است. به گفته آنها هنوز بخش عمده‌ای از فروشندگان به دلیل نااطمینانی از پایداری شرایط اقتصادی در آینده، تصمیم قطعی برای عرضه و فروش ملک خود نگرفته‌اند. از همین رو تعداد آگهی‌های موجود برای فروش ملک در بنگاه‌های املاک یا سامانه‌های مجازی چندان قابل توجه نیست.

این گروه از فعالان بازار مسکن در خصوص وضعیت قیمتی بازار در روزهای اخیر اظهار می‌کنند: قیمت‌های پیشنهادی از سوی مالکان و سازندگان چندان مطابق با شرایط بازار نیست؛ به‌طوری‌که بخش عمده تعداد محدود فروشندگان حاضر در بازار، قیمت‌های پیشنهادی نامتعارف (بسیار بالا) را اعلام می‌کنند که با بودجه خرید خانوارها، تفاوت چشم‌گیری دارد.

در جدول زیر آگهی های فروش ملک در تهران منتشر شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

آگهی فروش آپارتمان در تهران

پیشنهاد مطالعه : برای آگاهی از آخرین گزارش های ملکی “اتفاق عجیب بازار مسکن تهران” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

محاسبه مهریه به نرخ روز

قانون‌گذار برای محاسبه‌ کردن مهریه یک فرمولی را تعیین کرده است. این فرمول عبارت‌ است از مت…

پیشنهاد سردبیر

مناسب ترین روشهای پس انداز پول

۵ روش موثر برای پس‌انداز پول

در مواجهه با مشکلات اقتصادی و معیشتی این سوال برای ما مطرح می‌شود که مناسب ترین روشهای پس انداز پول چه هستند؟ آیا می‌توان بودجه‌ای محدود را نیز مدیریت کرد و با پس‌انداز ماهیانه به دستاوردی رسید؟

تبلیغات

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر