خانه های گران قیمت فوتبالیست های معروف!

۱
0
زمان مطالعه: 3 دقیقه

خانه های گران قیمت افراد مشهور ، هنرمندان و ورزشکاران همواره مورد توجه هواداران و علاقمندان آن ها بوده است .

ورزشکاران و به ویژه فوتبالیست ها نیز از این موضوع مستثنی نیستند و مسایل خصوصی زندگیشان همیشه مورد توجه بوده است که

از جمله آن ها ، خانه های گران قیمتی است که افراد مشهور در آن زندگی می کنند .

در این گزارش نگاهی داریم به خانه ی گران قیمت ۵ فوتبالیست برتر دنیا که با هم می بینیم .

  خانه های گران

آندرس اینیستا- ۴.۶ میلیون دلار

اینیستا این خانه را در ازای مبلغ کلان ۴.۶ میلیون دلار خریداری کرده است. افزون بر آن ، او نام آخر و شماره پیراهن خود را در نزدیکی در اصلی خانه حکاکی کرده است. این خانه در سال ۲۰۰۵ ساخته شده و دارای ۵ اتاق خواب و یک استخر داخلی است.

 لیونل مسی -۵ میلیون دلار

لئو مسی برای فضای خصوصی و گذران اوقات با عزیزانش اهمیتی خاص قائل است. خانه ی او درست برازنده فردی با مشخصات مسی است. یک زمین فوتبال خصوصی در این خانه ایجاد شده ودر واقع خانه ی او به شکل یک زمین فوتبال کامل طراحی شده است.

 کریستیانو رونالدو-۷.۲ میلیون دلار

یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر انگلستان در دوران حضور الکس فرگوسن که فعلا پیراهن رئال مادرید را بر تن کرده، کریستیانو رونالدو است .خانه رونالدو مساحتی در ابعاد ۸.۶۰۰ متر مربع را پوشش داده و دارای ۷ اتاق خواب، ۸ حمام، یک اتاق افتخارات، زمین بازی کودکان، و یک فضای باز است.

وین رونی-۱۷.۸۳ میلیون دلار

وین رونی این کاخ زیبا را با مدل معماری گرجی جدید بنا کرده است . این خانه در منطقه ی چشایر واقع شده  و شامل یک استخر بزرگ، مجسمه هایی به سبک یونانی، سالن نمایش خصوصی و سیستم گرمایش خاکی زیرزمینی برای حفظ چمن های زمین آن است .این خانه در حال حاضر ۱۷.۳۸ میلیون دلار قیمت دارد در حالی که هزینه ی ساخت آن چیزی در حدود ۱.۵۷ میلیون دلار بود.

دیوید بکهام-۲۰ میلیون دلار

فوق ستاره ی فوتبال انگلیس و محبوب ترین بازیکن منچستر یونایتد، دیوید بکهام، در میان فوتبال دوستان بیشترین هوادار را دارد. این عمارت بزرگ در عین حال به نام کاخ بکهام نیز شناخته می شود و دارای یک استودیوی ضبط، کلیسای خانگی و یک زمین فوتبال است.

مجله دلتا

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

تست تن ماهی با پنیر، شام سبک و خوشمزه

تست تن ماهی و پنیر یکی از غذاهایی است که با یک بار خوردن آن بدون شک تبدیل به یکی از طرفدار…