خرید آپارتمان در جردن ، انتخابی مناسب و دلخواه!

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
خرید آپارتمان در تهران نیز همچون سایر شهرهای دیگر کشورمان مختصات و ویژگی های خاص خود را دارد، اما با وجود وب سایت ملکی دلتا این راه هموارتر شده و به راحتی می‎توانید به خانه مورد علاقه‎تان دست پیدا کنید.
خرید آپارتمان در جردن

اگر قصد خرید آپارتمان در جردن را دارید با این گزارش همراه باشید.

شاید برای شما هم جالب باشد که اطلاعاتی از گذشته‎ی خیابان جردن به دست آورید و بدانید علت نام‎گذاری آن در سال‎های قبل از انقلاب چه بوده است؟

به گزارش مجله دلتا، بر اساس ذکر برخی از منابع، علت این نام‎گذاری به خاطر حضور فردی به نام ساموئل مارتین جردن، معلم و مبلغ آمریکایی بوده که در گذشته ریاست کالج آمریکایی تهران که همان دبیرستان البرز کنونی است را برعهده داشته است. این خیابان بعد از انقلاب به خیابان آفریقا و در سال‎های اخیر به بلوار نلسون ماندلا تغییر نام داده است.

خرید آپارتمان در جردن

اما همان‎طور که می‎دانید برای خرید آپارتمان در تهران باید مراحلی را پشت سر گذاشت و شاید این مراحل به علت گستردگی جغرافیایی آن کمی با سایر شهرهای دیگر ایران متفاوت باشد، زیرا شما در این شهر با وجود ۲۲ منطقه شهری و خیابان‎های بی‎شمار، وقت زیادی را باید صرف پیدا کردن خانه کنید.

موقعیت جغرافیایی جردن

خیابان آفریقا از سوی جنوب از میدان آرژانتین و پایانه بیهقی آغاز می‌شود و به سوی شمال ادامه می‌یابد. این بزرگ‌راه پس از یک پیچش به سوی شرق و گذر از بلوار میرداماد، از بزرگراه مدرس گذشته و در یک سرازیری به کوچه مریم شرقی واقع در محله الهیه می‎رسد.

مراکز تفریحی و تجاری

در این منطقه علاوه بر مراکز خریدی که در سطح محلات وجود دارد می‎توان به موارد زیر نیز اشاره کرد.

  • مرکز تجاری الهیه
  • مجتمع تجاری امیر
  •  پاساژ مدیترانه
  •  مرکز خرید آی‌تک
  • مرکز خرید گلشهر

معمولا یکی از راه‎های رسیدن به اطلاعات دقیق درباره‎ی شرایط خرید، فروش و رهن و اجاره در هر منطقه‎ای مراجعه به مشاوران املاک موجود در آن مناطق است، اما با توجه به رشد و پیشرفت چشمگیر وب سایت‎های مختلف ملکی در سال‎های نه چندان دور، راه رسیدن به این اطلاعات راحت‎تر و دقیق‎تر شده است.

یکی از این سایت‎های ملکی که در زمانی اندک می‎تواند شما را برای رسیدن به خانه دلخواه‎تان یاری کند، وب سایت ملکی دلتا است. شما می‎توانید در ۲۴ ساعت شبانه روز با مراجعه به این سایت خانه مورد نظرتان را جستجو و پیدا کنید.

امروز نیز طبق روال گزارش‎های پیشین قصد داریم تا شما را با شرایط خرید آپارتمان در جردن آشنا و بهترین موارد موجود در این خیابان را معرفی کنیم.

موقعیت های خرید آپارتمان در جردن :

1 51 خرید آپارتمان در جردن ، انتخابی مناسب و دلخواه!جردن، طاهری
۱۶۰ متر ۳ اتاق۱ سال ساخت طبقه ۱مشاهده جزئیات ملک
2 48 خرید آپارتمان در جردن ، انتخابی مناسب و دلخواه!جردن بالاتر از میرداماد
۱۲۴ متر ۳ اتاق ۳۰ سال ساخت طبقه ۳مشاهده جزئیات ملک
3 44 خرید آپارتمان در جردن ، انتخابی مناسب و دلخواه!جردن
۱۳۷ متر ۳ اتاقنوسازطبقه ۲مشاهده جزئیات ملک
4 27 خرید آپارتمان در جردن ، انتخابی مناسب و دلخواه!جردن، کاج آبادی
۱۷۵ متر ۳ اتاق۱۲ سال ساخت طبقه ۷مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن املاک بیشتر در خیابان جردن از مجله دلتا، دیدن کنید.

بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

۷ مدل شیک و جذاب پرده چین‌دار، برای اتاق پذیرایی

چین‌های روی پرده‌ها بر شکل ظاهری آن‌ها و نحوه باز و بسته شدنشان تاثیر می‌گذارد. در این مطل…