دسترسی خوب شهری با خرید خانه در هفت تیر!

۱
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
خیابان هفت تیر یکی از محله‎های بسیار خوب برای خرید خانه است.
خرید خانه در هفت تیر

میدان هفت تیر یکی از میدان‎های مهم پایتخت است که در منطقه ۷ تهران قرار گرفته و از نظر موقعیت تجاری و اداری و همچنین دسترسی به محورهای ارتباطی درون شهری، از وضعیت بسیار خوبی بهره مند است؛ از این رو خرید خانه در هفت تیر طرفداران بسیاری دارد.

موقعیت جغرافیایی:

به گزارش مجله دلتا، این میدان به لحاظ جغرافیای شهری از سمت جنوب با خیابان‌های شهید مفتح و کریم‎خان زند و از سمت شمال با خیابان شهید مفتح، بهار شیراز و بزرگراه مدرس همجوار است.

عوامل مهمی در محبوبیت این منطقه تهران برای خرید آپارتمان و خانه‎دار شدن نقش دارند که از مهم‎ترین آن‎ها می‎توان به وجود مراکز اداری و تجاری متعدد اشاره کرد که توانسته‎اند با ایجاد موقعیت‎های تجاری مناسب؛ زندگی را در این محله برای ساکنان خود راحت‎تر کنند. به همین دلیل این منطقه از تهران همچنان برای مردم یک گزینه‎ی مهم برای انتخاب محل زندگی است.

از ویژگی‎های دیگر این منطقه وجود خیابان‎های اصیل مانند خیابان بهار شیراز است. این خیابان که در بخش شمال شرقی میدان هفت تیر قرار دارد، دارای فضای سبز و پارک‎های متعددی است، اما یکی از ویژگی‎های مهم آن وجود موزه «عکاسخانه شهر» در این محدوده است.

 با این اوصاف؛ امروز قصد داریم تا موقعیت‎های موجود برای خرید آپارتمان در هفت تیر را به شما معرفی کنیم تا بتوانید در کمترین زمان، بهترین انتخاب و موفق‎ترین خرید را تجربه کنید.

برای دیدن املاک بیشتر در خیابان هفت تیر اینجا را کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

قلعه آدم‌خوار اردبیل که انسان را می‌بلعد!

می‌گویند که قرن‌ها پیش مردمانی که به روستای کورعباسلو در استان اردبیل می‌رفته‌اند، پس از ب…