تیشرت‌های مردانه بهاری

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تیشرت از پرطرفدارترین لباس‌های آقایان است. این لباس نه ‌تنها برای آقایان، بلکه به چشم خانم‌ها هم لباس شیکی است؛ به‌شرطی که درست انتخاب شود.
تیشرت مردانه

تیشرت مردانه انواع مختلفی دارد؛ از تیشرت‌های آستین کوتاه گرفته که کاملا اسپرت و مناسب روز‌های گرم سال است تا تیشرت‌های آستین بلند که بیشتر مناسب روز‌های خنک‌تر مانند اوایل پاییز است. تیشرت لباس ساده‌ای است که برای جذاب‌تر شدن آن، بهتر است رنگی آن را انتخاب کنید تا با اضافه شدن کمی رنگ ‌و لعاب، از سادگی آن کم شود.

برای آشنایی با انواع تیشرت مردانه و مدل‌های آن، با صفحه مد و زیبایی مجله دلتا همراه باشید.

تیشرت چند رنگ

تیشرت چند رنگ

در سال‌های اخیر، رنگ‌های زیادی به استایل آقایان اضافه شده است. بهار امسال هم تیشرت‌های چند رنگ، از محبوب‌ترین ترند‌ها محسوب می‌شوند؛ به ‌خصوص تیشرت‌هایی با طرح‌های زاویه‌دار.

یکی دیگر از مدل‌های محبوب تیشرت‌های چند رنگ، مدلی است که در آن، خود تیشرت رنگ خنثی دارد و یقه، سرشانه و سرآستین، به‌ طور هماهنگی چند رنگ است. این تضاد در رنگ‌ها، شور و هیجان خاصی دارد و بسیار مناسب استایل‌های بهاری و تابستانی اسپرت و خیابانی است.

مدل دیگر تیشرت‌های چند رنگ، مدلی است که رنگ‌های مختلف به صورت راه‌راه یا شکل دیگر، در کنار هم قرار گرفته‌اند.

تیشرت جیب‌دار

لباس‌های جیب‌دار همیشه از محبوب‌ترین لباس‌ها، به خصوص برای آقایان بوده‌است. تیشرت‌های تک ‌جیب هم جایگاه ویژه‌ای در ترند بهاره امسال لباس آقایان دارند.

تیشرت متن‌دار

لباس‌های متن‌دار از قدیم در کمد لباس‌ها جا داشته‌ است. اما در سال‌های اخیر، متن‌های انگیزشی یا عجیب، جای کلمات تکی یا نام برند‌ها را گرفته‌؛ امسال هم پوشیدن این نوع تیشرت‌ها رایج است.

تیشرت با طرح چهره حیوانات

علاقه زیاد بسیاری از آقایان، به‌خصوص آن ‌دسته که استایل‌های خیابانی، پانک، راک یا… را می‌پسندند، باعث شده که تیشرت‌هایی با طرح چهره حیوان، به‌خصوص گرگ، شیر یا خرس، جایگاه خودش را در ترند بهاره داشته باشد.

پولوشرت

تیشرت یقه‌دار

پولوشرت یا همان تیشرت یقه‌دار، کمی از تیشرت، رسمی‌تر است. تیشرت، مناسب استایل‌های کژوال و اسپرت است، اما از پولوشرت می‌توان در استایل اسمارت ‌کژوال یا همان نیمه ‌کژوال استفاده کرد. پولوشرت‌ها انواع مختلفی دارند که یکی از تفاوت‌های آنها در مدل یقه است.

پیشنهاد مطالعه: برای آشنایی با تیپ کژوال “استایل کژوال چیست” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در مد و زیبایی

همچنین بخوانید

روشی تضمینی برای تمیز کردن کفش سفید

کفش‌های سفید، به‌ویژه کتانی‌های سفید، یکی از اجزای جذاب بسیاری از سبک‌های پوشش هستند اما ت…