محله گردی

خرید آپارتمان در مرزداران ؛ انتخابی متفاوت برای خانه دارشدن!

۱
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به دنبال زندگی در محله‎ای خوش ساخت هستید، می‎توانید برای خرید خانه به بلوار مرزداران بیندیشید.
خرید آپارتمان در مرزداران

مرزداران دارای خیابان‌های پهن و آپارتمان‌های نوساز است. این محله فاقد ایستگاه مترو است ولی برای جابه‌جایی در شهر می‌توان از وسیله‌های نقلیه عمومی مثل اتوبوس‌های  BRT  و تاکسی‌های موجود در ابتدای بلوار مرزداران استفاده کرد.

همان‌طور که می‎دانید این محله در منطقه ۲ پایتخت واقع شده و با گستردگی جغرافیایی خود توانسته نقطه اتصال بین دو بزرگراه شیخ فیض الله نوری و اشرفی اصفهانی باشد.

این بلوار در ابتدا با نام شکوفه‎های انقلاب نامگذاری و افتتاح شده بود که پس از مدتی به نام جدید خود یعنی بلوار مرزداران تغییر یافت. از خیابان‎های مهم این بلوار که بستر زندگی مناسب را برای بسیاری از افراد فراهم کرده‎اند، می‎توان به خیابان‎های اصلی همچون دانش (آریافر)، سرسبز، سپهر، اطاعتی، فرشتگان، لاله و ناهید اشاره کرد.

بافت منطقه:

خرید خانه در مرزداران به علت تعدد آپارتمان‎های نوساز کار راحتی به نظر می‎رسد. زیرا در این بلوار ۳.۵ کیلومتری، ساخت و سازهای اصولی در کنار املاک قدیمی خودنمایی می‎کنند و با داشتن امکانات به روز، می‎توانند شما را در خرید و داشتن آپارتمانی لوکس و زیبا کمک کنند.

همان گونه که قبلاً نیز اشاره شد، خرید آپارتمان در مرزداران به علت وجود امکانات و ویژگی‎های خاص این منطقه طرفداران بی‎شماری دارد. یکی از مراکز مهمی که در این منطقه خود نمایی می‎کند و به گونه‎ای شناسنامه‎ی این محدوده به حساب می‎آید، وجود شهرک آزمایش اداره مرکزی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ است که در انتهای شرقی این بلوار قرار دارد.

مراکز آموزشی:

وجود مدارسی مانند مدرسه ۹ دی، میزان، مفید، فرزانگان و معین در مرزداران و در سراسر منطقه ۲ تهران دغدغه‎ی خانواده‎های ساکن در این محدوده را از لحاظ وجود مراکز علمی و آموزشی مناسب برای تعلیم و تربیت کودکان مرتفع کرده است.

مراکز خرید

  • مرکز خرید پردیسان
  • مجتمع تجاری الوند
  • فروشگاه‌ها و هایپر مارکت‌های محلی
  • بازار میوه و تره بار مرزداران

مراکز درمانی

  • درمانگاه ثامن الحجج
  • داروخانه‌های مجهز و متعدد

مراکز تفریحی و ورزشی

  • پارک پردیسان
  • آسیاب کهک (مکانی تاریخی و آسیابی قدیمی)
  • باشگاه ورزشی پینت بال

برای جستجوی ملک و مشاهده‌ی آپارتمان‌های موجود در این منطقه ایـــنجــــا کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

۹ خاصیت شگفت انگیز زیتون که بیشتر افراد نمی‌دانند

فواید زیتون برای همه آشکار است. این میوه‌های کوچک فوق‌العاده، توانایی ایجاد تغییرات بزرگی …