خانه گزارش های ملکی خرید آپارتمان در مرزداران ؛ انتخابی متفاوت برای خانه دارشدن!

محله گردی

خرید آپارتمان در مرزداران ؛ انتخابی متفاوت برای خانه دارشدن!

۱
2
زمان مطالعه: 2 دقیقه
اگر به دنبال زندگی در محله‎ای خوش ساخت هستید، می‎توانید برای خرید خانه به بلوار مرزداران بیندیشید.
خرید آپارتمان در مرزداران

مرزداران دارای خیابان‌های پهن و آپارتمان‌های نوساز است. این محله فاقد ایستگاه مترو است ولی برای جابه‌جایی در شهر می‌توان از وسیله‌های نقلیه عمومی مثل اتوبوس‌های  BRT  و تاکسی‌های موجود در ابتدای بلوار مرزداران استفاده کرد.

همان‌طور که می‎دانید این محله در منطقه ۲ پایتخت واقع شده و با گستردگی جغرافیایی خود توانسته نقطه اتصال بین دو بزرگراه شیخ فیض الله نوری و اشرفی اصفهانی باشد.

این بلوار در ابتدا با نام شکوفه‎های انقلاب نامگذاری و افتتاح شده بود که پس از مدتی به نام جدید خود یعنی بلوار مرزداران تغییر یافت. از خیابان‎های مهم این بلوار که بستر زندگی مناسب را برای بسیاری از افراد فراهم کرده‎اند، می‎توان به خیابان‎های اصلی همچون دانش (آریافر)، سرسبز، سپهر، اطاعتی، فرشتگان، لاله و ناهید اشاره کرد.

بافت منطقه:

خرید خانه در مرزداران به علت تعدد آپارتمان‎های نوساز کار راحتی به نظر می‎رسد. زیرا در این بلوار ۳.۵ کیلومتری، ساخت و سازهای اصولی در کنار املاک قدیمی خودنمایی می‎کنند و با داشتن امکانات به روز، می‎توانند شما را در خرید و داشتن آپارتمانی لوکس و زیبا کمک کنند.

همان گونه که قبلاً نیز اشاره شد، خرید آپارتمان در مرزداران به علت وجود امکانات و ویژگی‎های خاص این منطقه طرفداران بی‎شماری دارد. یکی از مراکز مهمی که در این منطقه خود نمایی می‎کند و به گونه‎ای شناسنامه‎ی این محدوده به حساب می‎آید، وجود شهرک آزمایش اداره مرکزی راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ است که در انتهای شرقی این بلوار قرار دارد.

مراکز آموزشی:

وجود مدارسی مانند مدرسه ۹ دی، میزان، مفید، فرزانگان و معین در مرزداران و در سراسر منطقه ۲ تهران دغدغه‎ی خانواده‎های ساکن در این محدوده را از لحاظ وجود مراکز علمی و آموزشی مناسب برای تعلیم و تربیت کودکان مرتفع کرده است.

مراکز خرید

  • مرکز خرید پردیسان
  • مجتمع تجاری الوند
  • فروشگاه‌ها و هایپر مارکت‌های محلی
  • بازار میوه و تره بار مرزداران

مراکز درمانی

  • درمانگاه ثامن الحجج
  • داروخانه‌های مجهز و متعدد

مراکز تفریحی و ورزشی

  • پارک پردیسان
  • آسیاب کهک (مکانی تاریخی و آسیابی قدیمی)
  • باشگاه ورزشی پینت بال

برای جستجوی ملک و مشاهده‌ی آپارتمان‌های موجود در این منطقه ایـــنجــــا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

طرز تهیه لازانیای بادمجان با ساده‌ترین روش

لازانیای بادمجان یکی از انواع غذا با بادمجان است که طعم بی‌نهایت خوبی دارد. این غذا را برا…