خرید خانه در منطقه ۱۱ و ۱۲ زیر ۳۰۰ میلیون!

۰
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه

خرید خانه همواره جز اولین اولویت های هر خانواده ای محسوب می شود. خانه ای دنج و آرام که بتواند حس امنیت و آرامش را در  خانواده بوجود آورد و زمینه های رشد و پویایی را فراهم کند.

در این گزارش از سری گزارش های مجله ملکی دلتا قصد داریم تا شما را با جدیدترین آپارتمان ها و شرایط خرید خانه در مناطق ۱۱ و ۱۲ تهران آشنا کنیم.

منطقه ۱۱ و ۱۲ تهران جز بخشهای مرکزی شهر تهران به حساب می آیند و تشکیل محلات قدیمی این دو منطقه سابقه دیرینه ای دارند. منطقه ۱۱ پایتخت دارای بافت قدیمی و سنتی است که با مساحتی بسیار وسیع با ۴ ناحیه  و ۱۷ محله در قلب تهران واقع شده است.

به گزارش مجله دلتا،این منطقه از شمال به میدان انقلاب و خیابان آزادی، از شرق به خیابانهای وحدت اسلامی و حافظ، از جنوب به میدان راه آهن و خیابان شوش و از غرب به خیابانهای شهید نواب صفوی و شهید ابراهیمی و میدان حق شناس محدود می شود و خرید خانه در این مناطق حوزه دسترسی محلی وسیعی را دربر می گیرد.

منطقه ۱۲ نیز همچون منطقه ۱۱ به علت داشتن مراکز علمی، نظامی و سیاسی بیشماری در حوزه خود جز مراکز مهم برای خرید خانه در این شهر محسوب می شود و خرید آپارتمان در آن می تواند اقدامی خوب و موثر به حساب آید. این منطقه از سمت شمال به خیابان انقلاب، از سمت جنوب به خیابان شوش از سمت شرق به خیابان ۱۷ شهریور و از سمت غرب به خیابان‌های حافظ و وحدت اسلامی منتهی می شود.

موقعیت های خرید خانه در منطقه ۱۱ و ۱۲ تهران:

 

مشاهده جزئیات آپارتمان ها:

خرید خانه

برای تماشای اطلاعات و جزئیات دقیق آپارتمانهای نامبرده و موارد دیگر حتما در ایــــــنجـــا کلیک کنید.

 

بیشتر بخوانید:

خرید آپارتمان در هروی، یک انتخاب هوشمندانه!

زندگی در محیطی خوش آب و هوا با خرید آپارتمان در چیتگر!

با خرید آپارتمان نوساز در گیشا خانه دار شوید!

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…