ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی قیمت روز رهن و اجاره آپارتمان

قیمت روز رهن و اجاره آپارتمان

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
بررسی آگهی‌های اجاره موجود نزد بنگاه‌های ملکی و موتورهای جست‌وجو از عرضه بسیار محدود حکایت دارد.
آگهی های اجاره آپارتمان در تهران
بررسی آگهی های اجاره آپارتمان در تهران نشان می‌دهد موتور بازار اجاره چه از طریق بنگاه‌های ملکی و چه از طریق موتورهای جست‌وجو هنوز روشن نشده و عرضه املاک اجاری بسیار محدود است.

به گزارش مجله دلتا تحقیقات میدانی از بازار اجاره حکایت از بی‌رمقی این بازار در آستانه خردادماه دارد که این موضوع بیش از هر چیز به شرایط ویژه ناشی از شیوع کرونا بازمی‌گردد. در حال حاضر بسیاری از موجران اعلام می‌کنند که مستاجر آنها اجازه بازدید از آپارتمان توسط متقاضیان اجاره برای سال جدید را نمی‌دهند؛ چراکه نگران ابتلای خود و خانواده به کرونا در جریان نقض فاصله‌گذاری اجتماعی طی بازدیدهای ملکی هستند. طبیعی است مستاجران تمایل ندارند محیط خصوصی زندگی خود را در معرض مخاطره انتشار ویروس قرار دهند و این حق را برای خود قائل هستند که تا پایان مدت سکونت در ملک، از امنیت خاطر لازم در این شرایط ویژه برخوردار باشند.

این ماجرا سبب شده برخی از قراردادها بدون اینکه به شکل رسمی تمدید شود، با توافق دو طرف برای مدت دو تا سه ماه آتی اعتبار داشته باشد تا امکان بازدید ملکی با کنترل شیوع اپیدمی کرونا فراهم شود. در عین حال برخی از مستاجران نیز با موجران به شکل محدود همکاری می‌کنند، به این صورت که فقط در یک ساعت مشخص و فقط به یک نفر با فرض مجهز بودن به تجهیزاتی نظیر ماسک و دستکش، اجازه بازدید می‌دهند.

در جدول زیر تازه‌ترین آگهی های اجاره آپارتمان در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

رهن و اجاره آپارتمان های مسکونی

پیشنهاد مطالعه : برای آگاهی از آخرین گزارش های ملکی  “قیمت آپارتمان های ۷۰ تا ۱۰۰ متری” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

قلیه ماهی

قلیه ماهی جنوبی و خوشمزه

قلیه ماهی یکی از خورشت‌های معروف و لذیذ جنوب کشور است. طعم و مزه قلیه ماهی به‌قدری بی‌نظیر است که اگر تابه‌حال آن را امتحان نکرده‌اید، حتما درست کنید و از خوردن آن لذت ببرید.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر