دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

قیمت آپارتمان های ۷۰ تا ۱۰۰ متری

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
مشاوران املاک در مناطق مختلف پایتخت از بازگشت گروهی از متقاضیان مصرفی برای خرید مسکن به بازار خبر می‌دهند.
آپارتمان های 70 تا 100 متری

به گفته مشاوران املاک برخی از خریداران به ویژه متقاضیان آپارتمان های ۷۰ تا ۱۰۰ متری به‌دلیل نگرانی از افزایش قیمت در ماه‌های آتی و نگرانی از آینده بازار مسکن تصمیم گرفته‌اند با رعایت شرایط بهداشتی در بازار حاضر و در صورت امکان خرید خود را انجام دهند.

به گزارش مجله دلتا از ابتدای سال جاری به‌دلیل شیوع و فراگیری ویروس کرونا، فعالیت در بازار معاملات مسکن همچون بسیاری از بخش‌های اقتصادی با رکود و تعطیلی همراه بود. همین موضوع منجر به کاهش شدید حجم معاملات ثبت شده در بنگاه‌های املاک شهر تهران شد. تعطیلی خودخواسته بنگاه‌های املاک سطح شهر از یکسو و همچنین دغدغه و نگرانی متقاضیان برای حضور در بازار ناشی از شیوع ویروس کرونا از مهم‌ترین دلایل شکل‌گیری رکود شدید معاملات در بازار بود. اما همزمان با بازگشایی برخی کسب‌و‌کارها طی روزهای اخیر، مشاوران و فعالان بازار مسکن از ورود تدریجی متقاضیان به بنگاه‌ها برای جست‌و‌جو و احتمالا خرید واحد مسکونی موردنظر خبر می‌دهند.
به گفته مشاوران املاک برخی از متقاضیان به‌دلیل نگرانی از افزایش قیمت در ماه‌های آتی تصمیم گرفته‌اند با رعایت شرایط بهداشتی در بازار حاضر و در صورت امکان خرید خود را انجام دهند. به گفته فعالان بازار مسکن، ترس و نگرانی گروهی از متقاضیان مصرفی از افزایش مجدد قیمت‌ها در بازار خرید و فروش ملک سبب شده تا جست‌و‌جو برای یافتن مسکن موردنظر مجددا از سر گرفته شود. این در حالی است که مشاوران املاک عنوان می‌کنند تعداد زیادی از سازندگان و فروشندگان مسکن به‌دلیل نامشخص بودن وضعیت آتی بازار، فعلا قصد جدی برای عرضه واحد مسکونی خود به بازار ندارند.

در جدول زیر تازه‌ترین آگهی آپارتمان های ۷۰ تا ۱۰۰ متری در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

جدیدترین قیمت آپارتمان در تهران

پیشنهاد مطالعه : برای آگاهی از آخرین قیمت‌ مسکن در تهران “قیمت رهن کامل آپارتمان در تهران” را مطالعه کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

تبلیغات

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر