ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی مظنه آپارتمان‌های نقلی در تهران

مظنه آپارتمان‌های نقلی در تهران

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برخی از سازنده‌های آپارتمان‌های نقلی تک‌فروشی را آغاز و در هر آپارتمان یک یا دو واحد را برای فروش به بازار عرضه کرده‌اند.
آگهی فروش آپارتمان های 50 متری

بررسی آگهی فروش آپارتمان های ۵۰ متری موجود در مناطق کانونی عرضه آپارتمان‌های نقلی نشان می‌دهد میزان عرضه نوساز فعلا بسیار کم و محدود به سازنده‌هایی است که قصد شروع ساخت‌و‌ساز تازه‌ای دارند.

به گزارش مجله دلتا قیمت پیشنهادی فروش واحدهای نوساز در گروه املاک تا ۵۰ مترمربع نشان‌دهنده انتظار افزایش قیمت در میان سازنده‌هاست. این در حالی است که تقاضای خرید موثر در این گروه متراژی عموما به‌دلیل محدودیت بودجه به سراغ آپارتمان‌های چند سال ساخت می‌رود. بنابراین واسطه‌های ملکی معتقدند متقاضیان مصرفی مسکن بعید است که رغبتی به قیمت‌های افزایش یافته آپارتمان‌های نوساز نشان دهند و جست و جوی خود را معطوف به املاک قیمت‌مناسب می‌کنند.

کانون عرضه آپارتمان‌های نقلی در تهران شامل منطقه هفت و مناطق ۹ تا ۱۵ است که معمولا متقاضیان خرید این گروه متراژی در جریان جست و جوی این مناطق مورد دلخواه خود را ساده‌تر پیدا می‌کنند. در حالی که رکود بازار معاملات مسکن انتظار کاهش قیمت را در میان متقاضیان خرید تقویت کرده است، افزایش قیمت‌های پیشنهادی فروش اگر در بازار معاملات به رسمیت شناخته شود و خرید و فروشی در این قیمت‌ها صورت گیرد، بازار را به ورطه «رکود تورمی» می‌برد.

در جدول زیر تازه‌ترین آگهی فروش آپارتمان های ۵۰ متری در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید و رهن و اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت خرید آپارتمان نقلی در تهران

پیشنهاد مطالعه : برای آگاهی از آخرین قیمت‌ مسکن در تهران “آگهی های رهن و اجاره آپارتمان در تهران” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

دهکده گیتورن

روستایی بدون خیابان، رویایی ترین روستای جهان

رویایی ترین روستای جهان، روستایی ست که در آن فقط صدای پرندگان و اردک ها شنیده می‌شود و حتی قایق‌های آن، موتورهای بی صدایی دارند تا مسافران از طبیعت زیبای گیتورن لذت ببرند. به گیتورن ونیز هلند می گویند اما گیتورن حتی یک خیابان هم ندارد در صورتیکه ونیز خیابان ها و کوچه های متعددی دارد.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر