دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

قیمت آپارتمان‌های ۶۰ متری در تهران

۲
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
برخی از فعالان بازار مسکن معتقدند با وجود رکود چشمگیر بازار مسکن در فروردین‌ماه، انتظار می‌رود میزان معاملات در اردیبهشت روند افزایشی داشته باشد.
وضعیت بازار مسکن در اردیبهشت 99

بررسی وضعیت بازار مسکن در اردیبهشت ۹۹ نشان می‌دهد با وجود همزمانی اردیبهشت با ماه رمضان و با توجه به میزان پایین معاملات در نخستین ماه سال ۹۹، در اردیبهشت نبض بازار مسکن تندتر بزند.

به گزارش مجله دلتا آمار حدود ۱۲۰۰ مورد معاملات مسکن در فروردین امسال نشان داد از هر سه نفری که به طور طبیعی انتظار می‌رفت در این ماه نسبت به خرید مسکن اقدام کنند، دو نفر به دلیل شرایط ناشی از شیوع کرونا از معامله انصراف داده و بازار مسکن را موقتا ترک کردند. نتیجه این وضعیت افت شدید معاملات مسکن بود که در آمار رسمی نیز منعکس شد.

فعالان بازار مسکن تعطیلی بنگاه‌های ملکی در فروردین و نیز بی‌میلی تهرانی‌ها به جست‌وجوی ملکی در شرایط خطر ابتلا به کرونا را عامل این افت بی‌سابقه عنوان می‌کنند اما در عین حال انتظار دارند بخشی از کسانی که خریدار واقعی مسکن هستند و پیش از شیوع ویروس کووید-۱۹ مشغول جست‌وجو در بازار مسکن پایتخت بوده‌اند، معاملات خود را به اردیبهشت که شرایط فعالیت کسب و کارها قدری طبیعی‌تر شده و وحشت از ابتلا به این ویروس اندکی تقلیل یافته است، منتقل کنند.

اگر اینطور باشد، وضعیت بازار مسکن در اردیبهشت ۹۹ از حالت رکودی فروردین‌ماه خارج خواهد شد و این موضوع در آمار رسمی ماهانه قابل ردیابی است. هم‌اکنون نیز درپی بازگشایی بنگاه‌های ملکی از ابتدای اردیبهشت‌ماه، شمار جست‌وجوگران بازار ملک که به بنگاه‌ها مراجعه می‌کنند، برای واسطه‌های ملکی تا حدودی دلگرم‌کننده است؛ هر چند گفته می‌شود خریداران مصرفی ملک در بازار فعلا بسیار کم‌تعداد هستند.

در جدول زیر نرخ پیشنهادی فروش آپارتمان های تا ۶۰ متر مربع در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان 60 متری تهران

پیشنهاد مطالعه : برای آگاهی از آخرین قیمت‌ مسکن در تهران “آپارتمان‌های ارزان قیمت در تهران” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

محاسبه مهریه به نرخ روز

قانون‌گذار برای محاسبه‌ کردن مهریه یک فرمولی را تعیین کرده است. این فرمول عبارت‌ است از مت…

پیشنهاد سردبیر

فالوده شیرازی

روش تهیه سه‌سوته فالوده شیرازی

فالوده با رشته آماده یکی از روش‌‌های سه سوته تهیه فالوده برای کسانی است که دوست دارند با چند قلم و به سرعت فالوده شیرازی خوشمزه تهیه کنند. این نوع فالوده در کمتر از ۱ ساعت تهیه‌ می‌شود

تبلیغات

جدیدترین مطالب