خانه گزارش های ملکی خرید خانه در امیرآباد ؛ آپارتمانی متفاوت در خیابانی اصیل!

خرید خانه در امیرآباد ؛ آپارتمانی متفاوت در خیابانی اصیل!

۰
2
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
محله امیرآباد یکی از محلات قدیمی و با اصالت شهر تهران است
خرید خانه در امیرآباد

آیا شما نیز به خرید خانه در امیرآباد علاقه‎مند هستید؟ اگر جواب این سوال مثبت است حتما تا پایان این گزارش همراه ما باشید.

به گزارش مجله دلتا، محله امیرآباد یکی از محلات قدیمی و با اصالت شهر تهران است که پس از انقلاب به خیابان کارگر شمالی تغییر نام داد. این محله یکی از خیابان‎های مهم منطقه ۶ پایتخت است که از شرق به بزرگراه کردستان و محله یوسف آباد، از غرب به بزرگراه چمران و محله گیشا، از شمال به بزرگراه شهید همت و محله ده ونک و از جنوب به بلوار کشاورز محدود می‎شود.

محله امیرآباد علاوه بر دسترسی‎های خوب محلی و نقاط اتصالی ویژه به بزرگراه‎های مهم شهر، دارای مراکز علمی و دانشگاهی بسیاری است که در نمود ویژگی‎های مثبت این خیابان نقش اساسی بازی می‎کنند و از دلایل بسیار خوب و منطقی برای خرید خانه در امیر آباد محسوب می‎شوند.

از این مراکز مهم علمی می‎توان به برخی از بخش‎های مهم دانشگاه تهران همچون دانشکده علوم اجتماعی، دانشکده اقتصاد، دانشکده مدیریت و بسیاری دیگر اشاره کرد، که موقعیت خوبی را برای خرید خانه در امیرآباد برای افرادی که در دانشکده‎های نامبرده مشغول تحصیل یا تدریس هستند را فراهم کرده است.

اگر شما نیز قصد خرید خانه در امیر آباد را دارید می‎توانید با مراجعه به سایت ملکی دلتا و کسب اطلاعات درباره‎ی قیمت و شرایط خرید آپارتمان نوساز در امیر آباد و خانه‎های دیگر موجود در این خیابان خریدی موفق را تجربه کنید.

موقعیت های خرید خانه در امیرآباد :

امیر آباد، سهند شرقی
۹۴ متر ۲ اتاق۱۸ سال ساخت طبقه ۲مشاهده جزئیات ملک
امیرآباد
۲۲۵ متر ۳ اتاقنوسازطبقه ۲مشاهده جزئیات ملک
امیر آباد، کارگر شمالی
۱۲۴ متر ۲ اتاق۲۸ سال ساخت همکفمشاهده جزئیات ملک
امیر آباد، خیابان نوزدهم
۱۲۰ متر ۲ اتاق۱۶ سال ساخت طبقه ۳مشاهده جزئیات ملک

برای دیدن املاک بیشتر در امیر آباد به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

راهنمای کامل خرید انواع کفش مردانه

کفش‌ها همراهان جدایی ناپذیری که در بیشتر لحظات زندگی و خاطرات خوب و بد همراهی‌مان می‌کنند.…