دانلود اپلیکیشن مجله دلتا
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا

آپارتمان‌های ارزان قیمت در تهران

۲
1
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در برخی مناطق شهر تهران حتی با وجود رشد قیمت مسکن طی دو ‌سال گذشته، امکان خرید آپارتمان‌ با قیمت کمتر از یک میلیارد تومان وجود دارد.
خرید آپارتمان ارزان در تهران

با افزایش قیمت آپارتمان در پایتخت طی دو سال گذشته بسیاری از متقاضیان همچنان به دنبال خرید آپارتمان ارزان در تهران به آژانس‌های املاک مراجعه می‌کنند. مشاوران املاک می‌گویند با وجود جهش قیمت‌ مسکن هنوز در برخی مناطق شهر تهران آپارتمان‌های ارزان‌قیمت برای خرید وجود دارد.

به گزارش مجله دلتا اگرچه روند رشد قیمت مسکن طی ماه‌های اخیر و قرار گرفتن میانگین قیمت هر مترمربع آپارتمان در کانال ۱۵ میلیون تومان این تصور را در ذهن متقاضیان ایجاد کرده است که امکان خرید آپارتمان ارزان در تهران با قیمت کل کمتر از یک میلیارد تومان وجود ندارد، اما به گفته مشاوران و فعالان بازار مسکن، هم‌اکنون در برخی محله‌های شهر تهران آگهی‌های با قیمت کمتر از یک میلیارد تومان برای فروش ارائه شده‌اند.

به گفته آنها این واحدهای مسکونی عمدتا در میان گروه متراژی کمتر از ۵۰ مترمربع (آپارتمان‌های نقلی) قرار داشته و در محله‌های بسیاری از پایتخت یافت می‌شوند. هر چند تعداد این گروه از واحد‌های مسکونی نسبت به سایر گروه‌های متراژی در بنگاه‌های املاک و سامانه‌های مجازی فروش مسکن کمتر است، اما بی‌تردید این گروه‌ متراژی به‌دلیل آنکه بودجه خرید کمتری نسبت به آپارتمان‌هایی با زیربنای بیش از ۵۰ مترمربع دارند گزینه مناسبی برای بالفعل کردن تقاضای گروهی از خانوارهای متقاضی خرید خانه به ویژه خانه‌اولی‌ها است.

تحقیقات میدانی از این نوع املاک نشان می‌دهد آپارتمان‌های نقلی کمتر از یک میلیارد تومان، از نوساز تا بیش از ۲۵ سال ساخت در تهران وجود دارد.

مشاوران املاک عنوان می‌کنند این گروه متراژی از آپارتمان‌های مسکونی بهترین گزینه برای سرمایه‌گذاری نیز محسوب می‎شوند؛ چراکه قابلیت نقدشوندگی آنها نسبت به سایر گروه‌های متراژی به‌دلیل «پایین‌ بودن بودجه خرید آنها» بالاتر است.

در جدول زیر نرخ پیشنهادی فروش آپارتمان های کمتر از یک میلیارد تومان ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

خرید آپارتمان ارزان

پیشنهاد مطالعه : برای آگاهی از آخرین قیمت‌ مسکن در تهران “قیمت روز اجاره آپارتمان‌های بزرگ متراژ” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

این آینه دکوری شیک را خودتان بسازید +ویدیو

آینه دکوری یکی از وسایلی است که زیبایی چیدمان منزل شما را دوچندان می‌کند. برای اینکه یه آی…

پیشنهاد سردبیر

ساختن ضدآفتاب با روغن

با روغن‌های طبیعی ضدآفتاب بسازید

اگر از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید موادی که برای پوستتان استفاده می‌کنید طبیعی باشند، پیشنهاد ما به شما ساختن ضدآفتاب با روغن است.

تبلیغات

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر