خانه گزارش های ملکی خرید خانه در درختی (شهرک غرب)؛ محله ای مدرن و تجاری

خرید خانه در درختی (شهرک غرب)؛ محله ای مدرن و تجاری

۷
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
خیابان درختی یکی از خیابان‎های تجاری، مسکونی شهرک غرب تهران است که موقعیت‎های خوبی را برای خرید آپارتمان به وجود آورده است.
خرید خانه در خیابان درختی

خرید خانه در خیابان درختی و منطقه ۲ تهران می‎تواند برای افرادی که به دنبال موقعیتی برای داشتن خانه‎ای خوب در منطقه‎ای تجاری می‎گردند یک موقعیت طلایی محسوب شود. منطقه ۲ تهران یکی از مناطقی است که به صورت ویژه با داشتن محیطی تجاری، فضای پویا و فعالی را برای کسبه و اهالی این منطقه به وجود آورده است. همچنین خرید خانه در این منطقه برای کسانی که جدیداً قصد ایجاد کسب و کاری فعال را دارند، می‎تواند یک امتیاز مثبت تلقی شود.

زیرا این محدوده می‎تواند با توجه به گستردگی محیطی و فراهم کردن ویژگی‎هایی همچون نزدیک‎تر کردن محیط کاری به فضای زندگی افراد از اتلاف وقت و انرژی آنان جلوگیری کرده و در ایجاد شغلی موفق برای کسبه نقش مهمی را ایفا کند.

موقعیت جغرافیایی و ویژگی های منطقه ۲

 این منطقه از جنوب به خیابان آزادی، از غرب به بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح و از شرق به بزرگراه شهید چمران منتهی می‎شود.

به گزارش مجله دلتا، منطقه ۲ تهران با وسعت ۹/۴۶ مترمربع از ۹ ناحیه تشکیل شده است که آریاشهر، گیشا، سعادت آباد، یوسف آباد، طرشت، شهرآرا، شهرک ژاندارمری، فرحزاد، شهرک غرب، مرزداران، برق آلستوم، ستارخان، تهران ویلا و همایونشهر از محله‌های شاخص مسکونی آن به شمار می‌روند و هرکدام از این محله‎ها براساس ویژگی‎های ذکر شده تاثیر بسزایی در کسب و کار اهالی منطقه دارند.

داشتن خانه‎ در محله‎ای آرام مانند خیابان درختی که در مجاورت با محله‎های تجاری پیرامون خود واقع شده، یکی از حُسن‎های بزرگ این منطقه محسوب می‎شود.

چنانچه شما نیز خواهان خرید خانه در منطقه ۲ تهران به خصوص در خیابان درختی هستید، برای کسب اطلاعات جامع‎تر از قیمت، شرایط خرید و سایر ویژگی‎های این منطقه، حتماً با این گزارش از مجله دلتا همراه باشید.

موقعیت های خرید خانه در خیابان درختی:

شهرک غرب، درختی
۱۰۰ متر ۲ اتاقنوسازطبقه ۲مشاهده جزئیات ملک
شهرک غرب، بلوار درختی
۲۵۰ متر ۳ اتاق نوسازطبقه ۲مشاهده جزئیات ملک
شهرک غرب، خیابان درختی
۱۱۵ متر ۲ اتاقنوسازطبقه ۲مشاهده جزئیات ملک
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

طرز تهیه لازانیای بادمجان با ساده‌ترین روش

لازانیای بادمجان یکی از انواع غذا با بادمجان است که طعم بی‌نهایت خوبی دارد. این غذا را برا…