قیمت روز خرید و فروش ملک

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
همزمان با بازگشایی بخشی از بنگاه‌های معاملات ملکی، محدوده قیمتی آپارتمان‌های مسکونی در محله‌های مختلف تهران نیز مشخص شد.
قیمت روز خرید و فروش ملک

نگاهی به قیمت روز خرید و فروش ملک در مناطق مختلف پایتخت نشان می‌دهد سازندگان و مالکان آپارتمان‌های مسکونی به ویژه املاک نوساز، تا حدودی قیمت پیشنهادی خود را افزایش داده‌اند.

به گزارش مجله دلتا، با آغاز به کار بخشی از کسب و کارهای اقتصادی از ابتدای هفته جاری، تعدادی از بنگاه ‌های معاملات ملکی در مناطق مختلف شهر تهران نیز فعالیت خود را شروع کردند. هر چند همچنان برخی از بنگاه‌های املاک به دلیل تداوم فاصله‌گذاری اجتماعی معتقد هستند که فعالیت در بازار معاملات خرید و فروش فعلا امکان‌پذیر نیست، اما برخی دیگر از مشاوران املاک عنوان می‌کنند در کنار فعالیت دیگر کسب و کارهای اقتصادی، فعالیت در این حوزه نیز به تدریج امکان‌پذیر می‌شود.

تعدادی از بنگاه‌ های املاک که دفاتر فعالیت خود را در سطح شهر فعال کرده‌اند، از مراجعه محدود متقاضیان خرید یا فروش مسکن خبر می‌دهند. به گفته آنها بخش عمده آگهی ‌های عرضه شده به بنگاه‌ های املاک، با محدوده قیمتی ماه پایانی سال گذشته مجددا برای فروش پیشنهاد شده‌اند. این در حالی است که برخی از سازندگان و مالکان آپارتمان‌های مسکونی به ویژه املاک نوساز، تا حدودی قیمت پیشنهادی خود را افزایش داده‌اند.

به گفته مشاوران املاک بخش عمده سازندگانی که در مقطع کنونی حاضر به ارائه و فروش واحدهای تکمیل شده خود شده‌اند، معتقدند به دلیل شرایط اقتصادی، هزینه‌های ساخت ‌و ساز در سال جاری با رشد محسوس مواجه خواهد شد. از این رو واحد های مسکونی خود را با پیش‌بینی افزایش هزینه ‌ها، برای فروش عرضه کرده‌اند.

در جدول زیر قیمت روز خرید و فروش ملک در تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید آپارتمان در تهران و سایر شهرستان ‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت روز خرید و فروش

پیشنهاد مطالعه : برای آگاهی از آخرین قیمت‌ مسکن در تهران “قیمت روز آپارتمان در منطقه ۴ تهران” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

این آینه دکوری شیک را خودتان بسازید +ویدیو

آینه دکوری یکی از وسایلی است که زیبایی چیدمان منزل شما را دوچندان می‌کند. برای اینکه یه آی…