ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی قیمت روز آپارتمان در منطقه ۴ تهران

قیمت روز آپارتمان در منطقه ۴ تهران

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
یکی از کانون‌های عرضه آپارتمان فروشی، مناسب تقاضای مصرفی در بازار مسکن فعلی، منطقه چهار در شرق تهران است.
قیمت آپارتمان در منطقه 4
نگاهی به جدیدترین آگهی‌ها و قیمت آپارتمان در منطقه ۴ تهران نشان می‌دهد که این منطقه همچنان یکی از کانون‌های عرضه آپارتمان مصرفی مناسب برای فروش در بازار مسکن فعلی است.

به گزارش مجله دلتا منطقه ۴ در سال‌های اخیر چه در شرایط رونق و چه در شرایط رکود تقریبا همیشه یکی از دو منطقه پرمعامله شهر تهران بوده که گاهی پیش و گاهی پس از منطقه پنج در جدول رتبه‌بندی مناطق به لحاظ میزان معاملات ماهانه ایستاده است. حتی در بازار متاثر از رکود ثانویه کرونایی نیز که بر رکود قبلی معاملات افزون شده است، دامنه مناسب قیمت آپارتمان در منطقه ۴ نشان می‌دهد که این منطقه در رده مناطق پرتقاضا محسوب می‌شود.

سمت عرضه نیز با توجه به این واقعیت که قیمت‌ها در این منطقه تناسب بیشتری با قدرت خرید متقاضیان مسکن در حال حاضر دارد، در روزهای اخیر تمایل بیشتری نسبت به دیگر مناطق به آگهی کردن واحدهای فروشی نشان داده است. البته بررسی آگهی‌های موجود نشان می‌دهد در این منطقه نیز همچون اغلب مناطق دیگر شهر عمده آپارتمان‌ها کلیدخورده بوده و سازنده‌ها تمایل چندانی به فروش واحدهای نوساز و کلیدنخورده نشان نمی‌دهند.

برخی از واسطه‌های محدوده تهرانپارس مدعی هستند که به ازای هر ۱۰ واحد کلیدخورده و میانسال که مالکان نزد بنگاه‌ها آگهی می‌کنند، شاید فقط یک واحد نوساز در این ایام از سوی سازنده‌ها برای فروش عرضه شود.

بازه قیمتی آپارتمان‌های عرضه شده در این منطقه نیز در حال حاضر عمدتا بین مترمربعی ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومان است. البته قیمت‌های پایین‌تر نادر و مختص فقط برخی از محله‌های منطقه چهار است. در عین حال آپارتمان‌های میان‌سال در محدوده قیمت پیشنهادی ۱۳ تا ۱۷ میلیون تومان در هر مترمربع، پرتعداد است.

در جدول زیر نرخ پیشنهادی فروش آپارتمان در منطقه ۴ تهران ارائه شده است. برای اطلاع از قیمت دقیق خرید آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

جدیدترین قیمت آپارتمان

پیشنهاد مطالعه : برای آگاهی از آخرین قیمت‌ مسکن در تهران “قیمت روز اجاره آپارتمان‌های بزرگ متراژ” را مطالعه کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

دهکده گیتورن

روستایی بدون خیابان، رویایی ترین روستای جهان

رویایی ترین روستای جهان، روستایی ست که در آن فقط صدای پرندگان و اردک ها شنیده می‌شود و حتی قایق‌های آن، موتورهای بی صدایی دارند تا مسافران از طبیعت زیبای گیتورن لذت ببرند. به گیتورن ونیز هلند می گویند اما گیتورن حتی یک خیابان هم ندارد در صورتیکه ونیز خیابان ها و کوچه های متعددی دارد.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر