خانه گزارش های ملکی خرید خانه در بلوار دریا ،انتخابی برای خوش سلیقه ها!

خرید خانه در بلوار دریا ،انتخابی برای خوش سلیقه ها!

۴
1
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
بلوار دریا یکی از خیابان‎های خوشنام تهران است.
خرید خانه در بلوار دریا

منطقه ۲ تهران از مناطقی است که به خاطر آب و هوای خوب، طرفداران زیادی برای خرید خانه دارد. این منطقه شامل محله‎هایی مانند سعادت آباد، شهرک غرب و بلوارهایی همچون بلوار دریا، بلوار پاک نژاد و… است.

به گزارش مجله دلتا بلوار دریا، ضلع جنوبی سعادت آباد و مرز سعادت آباد و شهرک غرب است که به موازات بلوار سرو کشیده شده و با ساخت وسازهای به‎روز و زیبای خود جلوه خاصی را به این منطقه بخشیده است. از این رو خرید خانه در بلوار دریا جزو علایق بسیاری از مردم محسوب می‎شود.

موقعیت جغرافیایی بلوار دریا

این بلوار در شمال غرب تهران از بزرگراه چمران شروع شده و به خیابان شهید محمدمهدی فرحزادی منتهی می‌گردد.

 پل مدیریت در ابتدای این بلوار قرار دارد و تقاطع هایی با بلوار فرهنگ، خیابان علامه طباطبایی جنوبی، خیابان سی و پنج متری سعادت آباد، خیابان شهید صراف‌ها، بلوار شهرداری (میدان کوثر)، بلوار شهید پاکنژاد و خیابان شهید محمدمهدی فرحزادی دارد. همچنین دانشگاه امام صادق نیز در جنوب این بلوار مقابل خیابان علامه طباطبایی جنوبی واقع شده است.

بلوار دریا به‎عنوان یکی از مهم‎ترین خیابان‎های منطقه سعادت آباد، خانه‎ها و مراکز تجاری بسیاری را در خود جای داده که نقش مهمی را در رونق مسکونی و تجاری این منطقه بازی می‎کنند.

خرید خانه در بلوار دریا به علت وجود دسترسی‎های محلی و همچنین به خاطر اتصال به بزرگراه‎های اصلی شمال و شمال غرب تهران یکی از موارد مهم در هنگام انتخاب خریداران خانه به حساب می‎آید.

در این محله با وجود خطوط ارتباطی، وسایل نقلیه‎ی عمومی همچون تاکسی، اتوبوس و…امکان ارتباط و دسترسی به مناطق مختلف شهر مهیا است و به راحتی می‎توان به تمام مسیرهای مورد نظر دسترسی پیدا کرد.

موقعیت های خرید خانه در بلوار دریا:

بلوار دریا
۸۲ متر ۲ اتاق۱۵ سال ساختطبقه ۴مشاهده جزئیات ملک
بلوار دریا۹۷ متر ۲ اتاق۹ سال ساختطبقه ۱مشاهده جزئیات ملک
بلوار دریا
۱۳۰ متر ۳ اتاق نوسازطبقه ۵مشاهده جزئیات ملک
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

۵ توصیه مهم برای خرید بلوز زنانه

یکی از روش‌هایی که به شما کمک می‌کند تا در خرید لباس تصمیم درستی بگیرید آن است که از خودتا…