محله گردی

بهترین محله ها برای اجاره خانه در تهران کدامند؟

۲۱
4
زمان مطالعه: 2 دقیقه
منطقه 3 تهران دارای محله های بسیار خوب و امکانات شهری مناسبی است.
اجاره خانه در تهران

تهران دارای محله‎های بسیار زیبایی است که بخشی از مهم‎ترین آن‎ها در منطقه ۳ پایتخت واقع شده‎اند. به علت وجود محله‎ها و خیابان‎های زیاد در پایتخت برای رهن خانه در منطقه ۳، ابتدا باید اطلاعات مختصری از چگونگی محیط و شرایط موجود برای رهن و اجاره خانه در این محدوده به دست آورد.

محله های منطقه ۳

منطقه ۳ تهران با وسعتی در حدود ۳ هکتار و جمعیتی بالغ بر ۲۹۰ هزار نفر، از ۶ ناحیه با محله‎هایی نظیر دروس، قلهک، شیخ بهایی، میرداماد، ظفر و… تشکیل شده است.

موقعیت جغرافیایی منطقه ۳

این منطقه از جنوب به اتوبان‌های همت و رسالت، از غرب به اتوبان چمران، از شرق به خیابان پاسداران و از شمال تا بزرگراه مدرس، صدر و چمران منتهی می‌‍شود و به لحاظ دسترسی تقریباً جزو بهترین مناطق تهران به حساب می‌آید.

پارک ها

به گزارش مجله دلتا، این منطقه از لحاظ گردشگری و وجود مراکز تفریحی دارای شرایط بسیار خوبی است. در منطقه ۳ پارک‎های بسیار بزرگ و وسیعی مانند پارک ملت، بهشت مادران، طالقانی، آب و آتش و بسیاری از فضاهای سبز درون محله‎ای وجود دارد که توانسته‎اند نیاز منطقه و ساکنان را برای ایجاد محیطی سالم و شاداب در جهت گذران اوقات فراغت و ورزش، تامین کنند.

مراکز فرهنگی

این منطقه با داشتن مراکز علمی آموزشی و فرهنگسراهایی همچون ارسباران، آفتاب، رسانه، طبرستان و مراکز سینمایی همچون پردیس سینمایی ملت، قلهک و سینما فرهنگ به خوبی می‎تواند دغدغه والدین در جهت چگونه سپری شدن اوقات فراغت کودکان و نوجوانان در فصل تابستان را حل کند. پس اگر قصد اجاره آپارتمان در تهرانف آن هم در چنین منطقه‌ای را دارید، از همین امروز جست‎وجوی ملک را آغاز کنید تا به خانه دلخواه‎تان برسید.

باید به این نکته توجه داشت که در این منطقه با توجه به وجود آپارتمان‎های نوساز در کنار بناهای قدیمی اما مستحکم، خانه‎های متعدد با هر بودجه‎ای برای رهن و اجاره پیدا می‎شود و تنها راه رسیدن به موقعیت مناسب برای اجاره آپارتمان در تهران، شروع جست‎وجو و پیدا کردن محلی مناسب برای زندگی است.

برای مشاهده املاک موجود در این منطقه برای اجاره خانه در تهران،  ایـــنجــــا را کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

تست تن ماهی با پنیر، شام سبک و خوشمزه

تست تن ماهی و پنیر یکی از غذاهایی است که با یک بار خوردن آن بدون شک تبدیل به یکی از طرفدار…