خانه گزارش های ملکی خرید آپارتمان در مشهد ؛فرصت ها را از دست ندهید!

خرید آپارتمان در مشهد ؛فرصت ها را از دست ندهید!

۴
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
با ساخت وسازهای جدید صورت گرفته در مشهد، موقعیت های خوبی برای خرید آپارتمان در این شهر به وجود آمده است.
خرید آپارتمان در مشهد

امروزه به علت تنوع در ساخت و ساز، خرید آپارتمان و انتخاب بهترین گزینه در راستای نیازهای شخصی راحت‎تر شده و با کمی دقت در ارزیابی اطلاعات هر شهر و استانی می‎توان به نتیجه مطلوب دست پیدا کرد.

طبق روال گزارش های پیشین مجله دلتا، امروز نیز قصد داریم تا شما را با شرایط خرید آپارتمان در مشهد آشنا کنیم، تا بتوانید بهترین خرید را با سایت دلتا تجربه کنید. توجه داشته باشید که قیمت خانه در مشهد نیز مانند سایر کلان‎شهرهای کشور تابع عوامل گوناگونی مانند عمر بنا، مواد به کار رفته در ساخت و ساز، نوع محله، نوع نقشه و معماری آن و… است.

شهر مشهد دومین شهر بزرگ ایران از نظر وسعت و جمعیت، با مساحتی بالغ بر ۲۰۴ کیلومتر مربع مساحت در قسمت شمال شرقی کشور واقع شده است. این شهر نیز همچون سایر کلان‎شهرهای ایران دارای پیشینه تاریخی و فرهنگی بسیار مهمی است و در دوره‎های مختلف حیات خود شاهد فراز و فرود‎های بسیاری بوده است.

وجود حرم امام رضا(ع) این شهر را به مقصد سفر زیارتی بیش از بیست میلیون زائر در طول سال تبدیل کرده و داشتن اماکن تاریخی، تجاری و تفریحی فراوان، خصلت گردشگری این شهر را پر رنگ‎تر کرده است.

شهر مشهد دارای ظرفیت‎های صنعتی و تجاری ویژه‎ای است و یکی از قطب‎های صنعتی ایران محسوب می‎شود؛ بنابراین اگر قصد خرید خانه در مشهد را دارید، با کمی جست‎وجو در وب سایت ملکی دلتا می‎توانید گزینه‎های مناسب زیادی را بیابید.

در این گزارش، تعدادی از موارد مناسب برای خرید خانه در مشهد را معرفی می‎کنیم تا با ارائه این اطلاعات شما را در خریدی موفق یاری کنیم.

موقعیت های خرید آپارتمان در مشهد

حرم مطهر
۶۵ متر ۲ اتاق۱۲ سال ساخت طبقه ۲مشاهده جزئیات ملک
محدوده حرم مطهر
۱۵۰ متر ۲ اتاق نوسازطبقه ۱مشاهده جزئیات ملک
کوثر شمالی
۲۷۰ متر ۳ اتاق نوسازطبقه ۵مشاهده جزئیات ملک
توس ۹۱ - بصیر۲
۱۰۰ متر ۲ اتاق۲ سال ساختطبقه ۲مشاهده جزئیات ملک

شما می‎توانید برای خرید خانه در مشهد و یا رهن و اجاره آپارتمان در این شهر به وب سایت ملکی دلتا مراجعه کرده و موارد دیگری که ارائه شده است را با جزئیات بیشتر ببینید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

سفر به مدرسه جادوگری در یک قلعه انگلیسی!

مدرسه جادوگری بوث‌ول (Bothwell) مدرسه‌ای است که مهمانان آن، می‌توانند اجرای جادوگری به شکل…