خرید آپارتمان زیر ۶۰ متر در تهران از تهرانپارس تا جمالزاده

۰
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه

مناطق سه گانه ۴ ،۵ و ۶ تهران جزء مناطق مهم شهر تهران است. این سه منطقه هرکدام به نوبه خود ویژگی های خاصی دارند که از جمله مهم ترین آنها می توان به وجود امکانات رفاهی و دسترسی های محلی خوب آن ها اشاره کرد. منطقه ۴ تهران از شمال با منطقه ۱، از جنوب با مناطق ۷ و ۸، از غرب با مناطق ۱ و ۳ و از شرق با مناطق ۱،۳،۷،۸ و ۱۳ هم مرز است و منطقه ۵ نیز ازسمت شمال به ارتفاعات شمال تهران، از شرق به بزرگراه آیت الله اشرفی اصفهانی، ازجنوب به جاده مخصوص کرج و از غرب به مسیل کن می رسد.

همچنین منطقه ۶ با داشتن دسترسی های ویژه  از شمال به بزرگراه همت، از غرب به بزرگراه چمران از شرق به بزرگراه مدرس و خیابان مفتح و همچنین از جنوب به خیابان انقلاب محدود می‌شود.

به گزارش مجله دلتا، دراین مناطق سه گانه ، وجود شرایط و ویژگی های منحصر به فرد ، موقعیت هایی مناسب را برای خرید آپارتمان در متراژها و قیمت های متفاوت فراهم کرده است  و شما با هر بودجه و شرایطی می توانید در مناطق یاد شده آپارتمان مورد نظر خود را خریداری کنید.

امروز قصد داریم تا موقعیت های خرید آپارتمان زیر ۶۰ متر درتهران را به شما معرفی کنیم، بنابراین اگر قصد خریدآپارتمان با چنین متراژ هایی را دارید با این گزارش همراه باشید.

آپارتمان های منطقه ۴

آپارتمان های منطقه ۵

آپارتمان های منطقه ۶

 

منطقه ۴، تهرانپارس  ۵۰متر/ ۱ اتاق/ ۱۱ سال ساخت/ طبقه ۱  ۱۷۰ میلیون تومان

خرید آپارتمان زیر 60 متر در تهران

 

منطقه ۴، تهرانپارس شرقی، بین ۱۳۳ و ۱۳۵  ۵۴ متر/ ۱ اتاق/ ۶ سال ساخت/ طبقه ۲ ۲۸۰  میلیون تومان

خرید آپارتمان

 

منطقه ۵، شهران جنوبی  ۵۲ متر/ ۱ اتاق/ ۱۷ سال ساخت/ طبقه ۱  ۴۰۰  میلیون تومان

خرید آپارتمان

 

منطقه ۶، جمالزاده شمالی  ۵۰متر/ ۱ اتاق/ ۱۳ سال ساخت/ طبقه ۳  ۳۱۰  میلیون تومان

خرید خانه در جمالزاده

 

برای داشتن خریدی موفق در کمترین زمان حتما به سایت دلتا مراجعه کنید و با کلیک کردن در اینجا از مزایای ویژه این سایت ملکی بهره مند شوید.

بیشتر ببینید در همه عناوین

همچنین بخوانید

باغرود نیشابور، بهشت دره های بینالود

باغرود نیشابور از مراکز گردشگری طبیعی نیشابور است و در ۱۲ کیلومتری شمال این شهر قرار دارد.…