خرید آپارتمان اداری در تهران ؛ شروع یک کسب و کار موفق

۸
5
زمان مطالعه: < 1 دقیقه
خرید آپارتمان اداری یکی از عوامل مهم در پا گرفتن کسب و کارهای جدید است.
خرید آپارتمان اداری در تهران

برای داشتن یک کسب‎وکار موفق، وجود شرایط بسیار زیادی دخیل است؛ مثل داشتن فضایی خوب برای ایجاد شغلی جدید یا خرید آپارتمان اداری در تهران، جایی که برای کسب وکار، موقعیت جغرافیایی مناسب داشته باشد. داشتن چنین فضایی برای بسیاری از اهالی صاحب کسب و کار اهمیت ویژه‎ای دارد و بر همین اساس ممکن است که روزهای طولانی و زمان زیادی را برای پیدا کردن محیط مناسب کاری صرف کنند.

به گزارش مجله دلتا منطقه ۶ تهران دارای یک‎سری آپارتمان‎های بسیار خوب، با موقعیت اداری است که توانسته شرایط خوبی را برای ایجاد کسب و کارهای جدید ایجاد کند.

موقعیت جغرافیایی

این منطقه از شمال به بزرگراه همت، از غرب به بزرگراه چمران، از شرق به بزرگراه مدرس و خیابان مفتح و همچنین از جنوب به خیابان انقلاب محدود می‌شود و از مهم‎ترین محله‎های آن می‎توان به محله‎های نصرت، امیرآباد، یوسف آباد، بهجت آباد، ساعی و آرژانتین اشاره کرد.

بیشترین بافت این منطقه را مراکز تجاری و اداری تشکیل می‎دهند و این منطقه به لحاظ ایجاد فرصت‎های شغلی و کسب و کار مختص موجود در این حوزه می‎تواند مفید باشد. همچنین وجود مراکز تجاری علاوه بر منافع ذکر شده می‎تواند، بستر تفریحی بسیار مناسبی را برای ساکنان خود ایجاد کند.

قصد وب سایت ملکی دلتا این است که بتواند بهترین ملک‎های تجاری، اداری و مسکونی را با به روزترین اطلاعات به شما معرفی کند و سرانجام با در اختیار گذاشتن مشخصات و ویژگی‎های هر منطقه شما را در خریدوفروش و همچنین اجاره موارد نام برده همراهی کند. پس برای دستیابی به بهترین موقعیت‎های خرید آپارتمان اداری با این گزارش از سری گزارش‎های  مجله خبری دلتا همراه باشید.

موقعیت های خرید آپارتمان اداری در تهران

آرژانتین
۴۲۰ متر ۵ اتاقنوسازطبقه ۸مشاهده جزئیات ملک
مطهری
۲۸۶ متر ۰ اتاق نوسازطبقه ۴مشاهده جزئیات ملک
آرژانتین، خیابان الوند
۱۳۰ متر ۳ اتاق۲۰ سال ساختطبقه ۵مشاهده جزئیات ملک
گاندی(جنوب همت)، خیابان یکم
۸۷ متر ۲ اتاق۴ سال ساختطبقه ۱مشاهده جزئیات ملک
دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در یادداشت روز

همچنین بخوانید

نکاتی در رابطه با تمدید قرارداد اجاره در سال ۱۴۰۱

از آنجایی که قرارداد اجاره جزو قراردادهایی‌ است که روزانه تعداد زیادی از آن‌ها منعقد می‌شو…