خانه گزارش های ملکی خرید آپارتمان زیر ۸۰۰ میلیون در منطقه ۳ امکان پذیر است؟

محله گردی

خرید آپارتمان زیر ۸۰۰ میلیون در منطقه ۳ امکان پذیر است؟

۱۶
9
زمان مطالعه: 2 دقیقه
منطقه 3 تهران با داشتن محله های بسیار خوب، کار خرید آپارتمان را برای پایتخت‎نشینان آسان کرده است.
خرید آپارتمان زیر 800 میلیون

یکی از ایدئال‌های ما در خرید آپارتمان، پیدا کردن خانه‌هایی است که نسبتاً قیمت مناسب‌تری دارند یا به لحاظ جغرافیایی دارای ارزش منطقه‌ای بالایی هستند. منطقه ۳ تهران جزو مناطقی است که هم به لحاظ شرایط جغرافیایی و هم کیفیت ساخت بناهای مختلف، از درجه بالایی برخوردار است.

موقعیت جغرافیایی منطقه ۳

این منطقه از جنوب به اتوبان‌های همت و رسالت، از غرب به اتوبان چمران، از شرق به خیابان پاسداران و از شمال تا بزرگراه مدرس، صدر و چمران محدود می‌شود و به لحاظ دسترسی، تقریباً جزو بهترین مناطق تهران به حساب می‌آید.

این منطقه دارای محله‌های بسیار خوبی است که از جمله آن‌ها می‌توان به محله‌هایی همچون امانیه، جردن، اختیاریه، قلهک، دروس و… اشاره کرد. در این محله‌ها هنوز هم می‌توان برای خرید آپارتمان زیر ۸۰۰ میلیون تومان اقدام کرد.

وب سایت ملکی دلتا مانند گزارش‌های پیشین خود برای معرفی و آشنایی مخاطبان با تمامی مناطق تهران و شهرستان‌ها قصد دارد تا در این گزارش شما را با قیمت ملک و شرایط خرید آپارتمان در منطقه ۳ آشنا کرده و بهترین موارد خرید در این منطقه را به شما معرفی کند.

موارد پیشنهادی

یک واحد آپارتمان ۵۲ متری در ظفر با ۲۲ سال عمر بنا حدود ۷۸۰ میلیون تومان معامله شده است. این آپارتمان ۱ خوابه بوده و در طبقه سوم این ساختمان واقع شده است.

همچنین در محله اختیاریه یک واحد آپارتمان ۵۱ متری نوساز حدود ۷۹۵ میلیون تومان معامله شده است. این آپارتمان نیز ۱ خوابه بوده و جزو خانه‌های نوساز اختیاریه است.

ملک دیگری در محله ظفر با قیمت ۷۸۰ میلیون تومان برای فروش گذاشته شده است که ۵۲ متر زیر بنا دارد و حدود ۲۲ سال از ساخت آن می‌گذرد. این آپارتمان دارای انباری است و ۱ اتاق خواب دارد.

اگر شما نیز جزو افرادی هستید که قصد خرید آپارتمان در منطقه ۳ تهران را دارید، برای تماشای املاک موجود و کسب اطلاعات درباره خرید آپارتمان زیر ۸۰۰ میلیون  تومانی ایــــنجـــــا را کلیک کنید تا بتوانید با کسب اطلاعات صحیح و کامل، خرید موفقیت‎آمیزی را تجربه کرده و در کمترین زمان به ملک دلخواه خود دسترسی پیدا کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

طرز تهیه لازانیای بادمجان با ساده‌ترین روش

لازانیای بادمجان یکی از انواع غذا با بادمجان است که طعم بی‌نهایت خوبی دارد. این غذا را برا…