خانه همه عناوین مدیر املاک دلتا: برای پیشرفت،هدف های بزرگ را نشانه بگیرید!

مدیر املاک دلتا: برای پیشرفت،هدف های بزرگ را نشانه بگیرید!

۰
1

مراسم تودیع و معارفه مدیران پیشین و جدید آژانس 850 سه شنبه 18 اردیبهشت، در محل این آژانس برگزار شد.

در مراسم تودیع و معارفه مدیران آژانس 850، «محمد تقوی» مدیرعامل املاک دلتا در سخنانی با قدردانی از تلاش های «مصطفی مباشر» مدیر قبلی 850 گفت:«آقای مباشر در شرایط بحرانی مسئولیت آژانس را بر عهده گرفت و با برنامه ریزی های مثبت و دقیق و با حفظ روحیه پرسنل و ایجاد انگیزه در آن ها، به پیشبرد اهداف آژانس همت کرد».

محمد تقوی

تقوی افزود:« زحمات مباشر فراموش شدنی نیست و اطمینان دارم که او در هرجای دیگری که باشد باز در خدمت همکارانش در آژانس 850 خواهد بود».

مدیر عامل دلتا سپس با معرفی آقای «صمد حلمی زنجانی» به عنوان مدیرجدید آژانس 850 خاطر نشان کرد : «زنجانی، سابقه ای درخشان در پست های مدیریتی و اداری به خصوص در بانک ها داشته است و به همین سبب مناسب دیدم که از وجود ایشان که فردی مدیر ، مدبر ، معتقد و آگاه است در مدیریت آژانس استفاده کنم» .

محمد تقوی اظهار امیدواری کرد :« مدیر جدید آژانس850 بستری مناسب را برای آرامش وآسودگی خاطر همکاران تلاشگراین مجموعه فراهم کند تا در دستیابی به اهداف والای گروه دلتا و جلب اعتماد مشتریان موفق». وی با بیان اینکه زنجانی نماینده من در آژانس 850 است همه پرسنل آژانس را به همکاری و مساعدت همه جانبه با مدیر جدید فراخواند.

برای پیشرفت درکار، هدف های بزرگ را نشانه بگیرید

مدیر عامل دلتا در مراسم تودیع و معارفه مدیران 850 همچنین خطاب به حاضران با بیان اینکه « برای پیشرفت درکار، هدف های بزرگ را نشانه بگیرید و گرنه ضعیف خواهید شد »  یکی از وظایف مهم پرسنل آژانس ها را احترام به مشتریان و خریداران دانست و تاکید کرد که ” مشتری ، رئیس شما است .”

محمد تقوی درپایان سخنانش اهمیت وب سایت ملکی دلتا را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: «وب سایت دلتا به زودی نقش پربار خود را به عنوان تنها سایت ملکی پر سابقه جهانی  و مورد اعتماد کاربران در سراسر کشور ایفا خواهد کرد».

در این نشست همچنین «مصطفی مباشر» در سخنانی با تشکر و قدردانی از همکارانش در 850 گفت : «احساس کردم که لازم است در مدیریت آژانس تغییراتی صورت گیرد. بنابراین با موافقت آقای تقوی از جمع شما خارج می شوم و اطمینان دارم که همکارانم در 850 به بهترین نحو با مدیر جدید همکاری و همیاری خواهند کرد.»

سپس زنجانی مدیر جدید آژانس 850 در سخنانی کوتاه همکاران این آژانس را به همکاری و همفکری شایسته برای تحقق اهداف دلتا و آژانس 850 دعوت کرد.

در پایان مراسم تودیع و معارفه مدیران 850، مدیر عامل دلتا از آقای یگانه مدیر امور اداری به سبب تلاش  و فعالیت گسترده و مثبت در انجام  وظایف محوله قدردانی کرد.

محمد تقوی همچنین  آقای «قضاوت» را به عنوان «مدیر نظارت و بازرسی  دفتر مرکزی دلتا» معرفی کرده و از کارکنان آژانس 850 خواست تا برای دستیابی به امنیت پایدار و حفظ مجموعه دلتا با ایشان همکاری کنند.

 تحریریه مجله دلتا ضمن خسته نباشید به  آقای مباشر ،  انتصاب آقای زنجانی به مدیریت آژانس 850 را تبریک گفته و برای ایشان آرزوی موفقیت دارد.

بیشتر ببینید در همه عناوین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

همچنین بخوانید

باغرود نیشابور، بهشت دره های بینالود

باغرود نیشابور از مراکز گردشگری طبیعی نیشابور است و در ۱۲ کیلومتری شمال این شهر قرار دارد.…