محله گردی

خرید خانه در تهران با کمتر از ۵۰۰ میلیون تومان پول نقد!

۱۳
7
زمان مطالعه: 2 دقیقه
در گزارش امروز شما را با خانه های موجود در منطقه 4 تهران آشنا خواهیم کرد.
خرید خانه در تهران

فروش خانه و خرید آپارتمان یکی از مهمترین کارهایی است که هر فردی ممکن است در طول زندگی خود انجام دهد، از این رو امروز قصد داریم تا شما را به سوی یک خرید موفق با مبلغی کمتر از ۵۰۰ میلیون از وب سایت ملکی دلتا راهنمایی کنیم.

گاهی برای خرید خانه در تهران باید زمان بسیاری را صرف کرد. زیرا این نوع خرید از آن دسته خریدهایی است که قبل از انتخاب بایستی از تمامی جوانب مورد تحقیق و بررسی قرار بگیرد. از جنبه‌هایی همچون موقعیت جغرافیایی، دسترسی به وسایل نقلیه عمومی همچون BRT و خطوط مترو، میزان دسترسی به فضای سبز، مراکز آموزشی، تفریحی و …

بررسی نکردن چنین مواردی قبل از خرید ملک، بعدها می‌تواند مشکلات بسیار زیادی را برای‌تان ایجاد کند. اما توجه به این موارد می‌تواند شما را در خرید بهترین خانه با توجه به علایق و نیازهای‌تان راهنمایی کرده و در سایه این انتخاب خوب زندگی آرامی را برای‌تان به ارمغان بیاورد.

خرید آپارتمان در منطقه ۴ تهران چه مزیت هایی دارد؟

به گزارش مجله دلتا، منطقه ۴ تهران که در قسمت شمال شرقی این شهر واقع شده جزو مناطقی است که از نظر  امکانات عمومی نمره قابل قبولی می‌گیرد.

از جمله مهمترین این امکانات می‌توان به مواردی همچون مراکز تفریحی و فضاهای سبز آن اشاره کرد. این منطقه با بیش از ۲۵ بوستان از شرایط خوبی به لحاظ پوشش گیاهی و درختان برخوردار است. بوستان‌های پامچال، شادی و پیامبر اعظم (ص) از این جمله‌اند.

داشتن فضای سبز و بوستان‌های متنوع در این منطقه می‌تواند یکی از عوامل مهم در انتخاب و خرید خانه باشد. زیرا با وجود چنین فضایی مشکلات حاصل شده از بابت زندگی آپارتمانی و عدم دسترسی کودکان و افراد سالخورده به هوای آزاد مرتفع می‌شود و شما را از داشتن هوای سالم بهره‌مند می‌کند.

همچنین وجود چنین بوستان‌هایی در گذران اوقات فراغت و تفریح کودکان، افراد سالمند و خانواده هایشان بسیار مفید است، پس با توجه به این ویژگی، خرید آپارتمان در منطقه ۴ تهران می‌تواند یک انتخاب هوشمندانه باشد.

مراکز خرید محله های منطقه ۴

بخش‌هایی از محله‌ی تهرانپارس و محله رسالت که جزو محله‌های وسیع منطقه ۴ تهران هستند در منطقه ۴ قرار دارند و دارای مراکز خرید بی‌شماری هستند که از مهمترین آن‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • مجتمع تجاری سپید
  • مجتمع تجاری و اداری پارسیان
  • مجتمع چند منظوره یاس شرق
  • مجتمع تجاری شاپرک
  • مجتمع تجاری نارسیس
  • مجتمع تجاری دنیای نور در رسالت
  • مرکز خرید سون سنتر در منطقه هفت حوض
  • مجتمع تجاری تیراژه ۲ جنب متروی شهید مدنی
  • مجتمع تجاری شاپرک در بزرگراه رسالت

برای جستجوی املاک و مشاهده‌ی آپارتمان‌های موجود برای خرید خانه در تهران ایـــنجـــا کلیک کنید.

دانلود اپلیکیشن
بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…