خانه گزارش های ملکی بهترین منطقه مسکونی تهران برای سرمایه گذاری

محله گردی

بهترین منطقه مسکونی تهران برای سرمایه گذاری

۹
3
زمان مطالعه: 2 دقیقه
منطقه 1 تهران به علت همجواری با دامنه های کوه البرز دارای آب و هوای بسیار تمیز و لذت بخشی است.
بهترین منطقه مسکونی تهران برای سرایه گذاری

داشتن خانه‎ای مناسب برای بهره‎مندی از زندگی آرام حق طبیعی تمام انسان‌ها است. خانه‎ای دِنج که حس امنیت را در آدمی بیشتر کرده و او را به زندگی دلگرم‎تر کند.

خانه‎ای که علاوه بر ایجاد احساس آرامش و راحتی در ما، از محاسنی همچون متراژ، محله، همسایگان و دسترسی های محلی مناسب برخوردار باشد. از همین رو بسیاری از افراد ممکن است روزها و حتی ماه ها زمان خود را صرف یافتن خانه دلخواه خود کنند.

منطقه یک تهران جزو یکی از مناطق خوش آب و هوای پایتخت محسوب می‎شود که از شمال به رشته کوه البرز، از غرب به رودخانه درکه، از جنوب به بزرگراه‌های شهید چمران و آیت‌الله صدر و از شرق به جاده لشکرک و پارک جنگلی قوچک محدود می‌شود. این منطقه فرصت‌های خوبی را برای سرمایه گذاری مسکن در پایتخت به وجود آورده است.

به گزارش مجله دلتا به نقل از سایت منطقه ۱ شهرداری تهران، این منطقه در بلندای تهران و با وسعتی حدود ۴۹.۶ کیلومترمربع بر اساس داده های آماری بیش از ۴۸۷ هزار نفر جمعیت را در خود جای داده است. این در حالی است که انبوه ساختمان های آماده در آینده ای نزدیک جمعیت منطقه را به مرز ۵۰۰ هزار نفر خواهد رساند.

بهترین منطقه مسکونی تهران برای سرایه گذاری

برخی از نقاط این منطقه همچون محله شمیرانات به علت واقع شدن در مناطق روستایی هنوز شکل و بافت سنتی خود را حفظ کرده است، اما در کنار همین بافت‌های سنتی خانه‌هایی زیبا و مجهز با تمامی امکانات لازم برای داشتن زندگی آرام طراحی و ساخته شده است.

 این منطقه به علت همجواری با دامنه های کوه البرز دارای آب و هوای بسیار تمیز و لذت بخشی است و خرید آپارتمان در این منطقه می‌تواند تجربه خوبی از زیستن را برای‌مان حاصل کند.

خرید خانه در قیطریه و محاسن آن:

این محله یکی از مناطق مرفه‌نشین تهران است که در قسمت شمالی این شهر واقع شده و با بافت شهری مدرن و خانه‌های خوش ساختی که دارد موقعیت را برای خرید خانه در قیطریه فراهم کرده است.

با خرید خانه در قیطریه می‎توان علاوه بر استفاده از آب و هوای خوب، از امکانات تفریحی این محدوده مانند پارک قیطریه نیز استفاده کرد.

در این گزارش از سری گزارشهای قبلی مجله دلتا قصد داریم تا موقعیت‌های خرید آپارتمان در قیطریه و بهترین منطقه مسکونی تهران برای سرایه گذاری را به شما معرفی کنیم. چنانچه شما نیز جزو آن دسته از افرادی هستید که قصد خرید آپارتمان در قیطریه یا این منطقه را دارید با ما همراه باشید.

برای جستجوی ملک و دیدن موارد پیشنهادی در قیطریه ایــنجـــا کلیک کنید.

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

تمکین نکردن زن از شوهر چه عواقبی در پی دارد؟

تمکین از شوهر به معنای پذیرش مرد در امور کلی زندگی مشترک است و مصادیق گوناگونی از روابط خا…