ثبت و جستجوی ملک
اپلیکیشن مجله دلتا نصب رایگان اپلیکیشن مجله دلتا
خانه گزارش های ملکی قیمت خانه در بازار شب عید

قیمت خانه در بازار شب عید

۱
0
زمان مطالعه: 2 دقیقه
تازه‌ترین آگهی‌ های عرضه و فروش آپارتمان‌های مسکونی در تهران نشان دهنده یک شاخصه مهم است.
قیمت آپارتمان در تهران
تحقیقات میدانی از بازار معاملات و قیمت آپارتمان در شهر تهران نشان می‌دهد آگهی‌های جدیدی که در بازار شب عید عرضه شده‌است در اکثر موارد، آگهی‌هایی با سطح قیمتی مناسب در مقایسه با ماه‌های گذشته است.

به گزارش مجله دلتا در میان آگهی‌هایی که به تازگی به بازار مسکن عرضه شده‌است، تعداد موارد فروش با سطح قیمت متعارف بیش از تعداد آگهی‌های با قیمت نامتعارف بوده و این موضوع نشان می‌دهد برخلاف برخی جوسازی‌های غیر واقعی در بازار شب عید مسکن و به رغم تلاش برخی برای بالا بردن سطح قیمت‌ها، بازار بدون کشش و ظرفیت برای رشد محسوس قیمت‌ها است. در واقع متقاضیان مصرفی مسکن  هم‌اکنون فاقد توان مالی کافی برای رشد قیمت ها است.

نبود نقدینگی در بازار موجب شده است تا فروشنده‌هایی که تصمیم گرفته اند تا قبل از پایان سال واحدهای مسکونی خود را به فروش برسانند از تعیین قیمت‌های نامتعارف برای فروش واحدها خودداری کرده اند. این گروه از فروشنده‌ها عمدتا افرادی هستند که قصد دارند در بازار کنونی واحدهای مسکونی خود را تبدیل به احسن کنند؛ به همین علت از تعیین قیمت‌های نامتعارف برای فروش واحدهایشان خودداری می‌کنند تا بتوانند هرچه سریع‌تر ملک خودرا فروخته و مسکن موردنظر خود را خریداری کنند. آگهی‌هایی که روزهای گذشته با قیمت مناسب به متقاضیان خرید مسکن عرضه شده در مناطق محتلف شهر تهران پراکنده بوده است و متقاضیان در همه مناطق قادر به جست‌و‌جوی این آگهی‌ها خواهند بود. در جدول زیر تازه‌ترین قیمت فروش واحدهای مسکونی در تهران ارائه شده است. برای اطلاع دقیق از قیمت آپارتمان در تهران و سایر شهرستان‌ها می‌توانید به سایت املاک دلتا مراجعه کنید.

قیمت آپارتمان تهران

بیشتر ببینید در گزارش های ملکی

همچنین بخوانید

کاهش معاملات در بازار مسکن

دو افت ماهیانه تعداد معاملات در بازار مسکن از کاهش توان خرید و افزایش ریسک فروش آینده نشأت…

پیشنهاد سردبیر

کت شلوار زنانه

کت و شلوار زنانه، انتخابی شیک و جذاب

برای انتخاب این لباس، استایل و فرم بدن اهمیت زیادی دارد. خانم‌های چاق یا لاغر، قد کوتاه یا قد بلند برای خرید کت و شلوار باید مواردی را رعایت کنند.

وبگردی

جدیدترین مطالب

مشاهده موارد بیشتر