خرید آپارتمان در پیروزی

۱۷
7
زمان مطالعه: 3 دقیقه
محله پیروزی تهران یکی از بهترین‌ محله‌های شرق تهران از نظر دسترسی به امکانات و سهولت در رفت و آمد است.
خرید خانه در پیروزی

محله پیروزی از محله‌های شرق تهران است که متقاضیان بسیاری برای سکونت دارد. این محله در منطقه‌ ۱۳ شهرداری قرار گرفته و از جنوب به بزرگراه محلاتی، از شمال به خیابان ۵/۳۱ (فرعی خیابان پنجم نیروی هوایی)، از شرق به بزرگراه بسیج و از سمت غرب به میدان شهدا منتهی می‌شود. پیروزی در سال‌های اخیر رشد بسیار چشمگیری داشته است، بنابراین تعجب نکنید اگر مثلا قیمت‌ ملک در خیابان پرستار در این محله را با قیمت ملک در برخی محله های شمال تهران برابر می‌بینید. برای خرید خانه در پیروزی توجه داشته باشید که قیمت‌ آپارتمان در نقاط مختلف این منطقه متفاوت است. مجله دلتا این بار در محله‌گردی به سراغ محله پیروزی رفته است. با ما همراه باشید.

دسترسی به پیروزی

محله پیروزی یکی از محله‌های خوش مسیر شرق تهران است که خط چهار متروی تهران با گذر از این محل رفت و آمد مسافران را بسیار تسهیل کرده است. ایستگاه‌های متروی شهدا، ابن‌سینا ، پیروزی، نبرد، نیرو هوایی و شهید کلاهدوز به راحتی شما را به این محله خواهند رساند. ضمن آنکه خط ۹ اتوبوس‌های تندرو در ایستگاه‌ پیروزی ایستگاه دارد. تاکسی‌های گذری علاوه بر ایستگاه تاکسی کلاهدوز نیز حمل و نقل به این محله و سایر نقاط شهر تهران را پوشش می‌دهند.

مراکز خرید

اگر قصد خرید یا رهن و اجاره آپارتمان در پیروزی را دارید باید بگوییم که محله‌ پیروزی یکی از محلات شناخته شده شرق تهران از نظر داشتن مراکز خرید است. اگرچه مرکز خرید کسا و مجتمع تجاری و تفریحی پانوراما در چهارراه کوکاکولا از مراکز خرید اصلی محله پیروزی به شمار می‌آیند، اما مغازه‌های محلی و بوتیک‌های بسیاری در چهارراه کوکاکولا یا دهقان وجود دارند که نیاز همه سلیقه‌ها را تامین می‌کنند. اگر اهل پیاده‌روی و گشت‌وگذار در خیابان پیروزی هستید، مغازه‌ها، کافه‌ها و رستوران‌های بسیاری را در این خیابان پیدا می‌کنید.

محله پیروزی

مراکز تفریحی محله پیروزی

محله پیروزی از لحاظ دسترسی به فضای سبز در مقایسه با برخی محله‌های دیگر تهران در وضعیت بهتری قرار دارد. از جمله این پارک‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

  • بوستان پیروزی (خیابان پیروزی، خیابان سی متری نیرو هوایی)
  • پارک پرستار (خیابان پیروزی، خیابان پرستار، بین خیابان داودی و شکوری)
  • پارک چهارصد دستگاه (خیابان پیروزی، میدان چهارصد دستگاه)
  • پارک گل نما (خیابان پیروزی، خیابان دهم فروردین)
  • بوستان نیلوفر (خیابان پیروزی، خیابان طبرسی)

علاوه بر پارک‌های معرفی شده مراکز دیگری مانند سینما پیروزی، خانه و موزه دکتر معین، باغ و کوشک وثوق الدوله و مسجد ارباب با قدمت ۱۵۰ سال از جمله مراکز تفریحی و فرهنگی محله پیروزی به حساب می‌آیند.

مراکز درمانی

  • درمانگاه فرهنگیان (خیابان فارابی)
  • درمانگاه ولیعصر (چهارراه کوکاکولا، خیابان نبرد شمالی)
  • درمانگاه امام حسن عسگری (چهارراه کوکاکولا)
  • درمانگاه شبانه‌روزی قائم (ابتدای خیابان پنجم نیرو هوایی)

خرید خانه در پیروزی

قیمت خرید خانه در پیروزی نسبت به شمال و غرب تهران از وضعیت بهتری برخوردار است و می‎توان با نقدینگی متوسط صاحب خانه شد. البته این به معنی پایین بودن قیمت در خیابان پیروزی نیست و برای سکونت در این محله باید از بودجه مناسبی برخوردار باشید. قیمت‌ هر متر مربع آپارتمان در این محله با توجه به نوساز یا قدیمی بودن آن، موقعیت و متراژ متفاوت بوده و از ۱۱ میلیون تومان آغاز می‌شود و به متری ۱۸ میلیون تومان می‌رسد. البته در خیابان پیروزی و فرعی‌های نزدیک به بزرگراه امام‌علی می‌توان واحدهای مسکونی قدیمی‌ساز با ارزش هر متر مربع ۹ میلیون تومان نیز پیدا کرد. برای اطلاع دقیق از آخرین قیمت خرید آپارتمان در پیروزی و سایر مناطق تهران به سایت املاک دلتا مرجعه کنید.

بیشتر ببینید در دسته بندی نشده

همچنین بخوانید

این آینه دکوری شیک را خودتان بسازید +ویدیو

آینه دکوری یکی از وسایلی است که زیبایی چیدمان منزل شما را دوچندان می‌کند. برای اینکه یه آی…